INDANCE WORKSHOP

 

                          

 

Postupně se vracíme do našich tanečních sálů a jsme moc rádi, že můžeme nabídnout další možnost zatančit si naživo. :-) Připravili jsme pro Vás hned několik víkendových workshopů v termínech. V Praze se workshopy konají 23. – 24.5., 30. – 31.5. a 6. – 7. 6., v našich sálech na Zvonkové, v InDance Centru Hostivař a v tanečním sále Bolzanova (zde jen v termínu 30.5.).
V Pardubicích a Chrudimi se workshopy uskuteční v neděli 31.5. a o víkendu 6. - 7.6., a to v našich běžných sálech (Chrudim - Aula GJR, Pardubice - Taneční sál InDance).

Jména lektorů, na které se můžete těšit, postupně přidáváme v odkazech níže.

Harmonogramy a přihlašovací formuláře:

Pardubice a Chrudim

Praha

  • víkend 6. - 7.6. - přihlášení zde
    sobota 6.6. - Zvonková
    neděle 7.6. - InDance Centrum Hostivař


Přihlásit se můžete na libovolný počet lekcí. Všechny lekce, které nejsou náhradou* za prezenční lekce nebo za nekonaný workshop z 14.3., jsou pro tanečníky z kurzů jako bonusové a cena za tyto lekce je na bázi dobrovolného příspěvku. Ten lze uhradit v hotovosti na místě nebo na účet 2300214974/2010 (specifický symbol je 8) a do zprávy pro příjemce uvést jméno a příjmení tanečníka. Pokud byste chtěli na workshop přijít s kamarádem nebo jej někomu doporučit, budeme moc rádi. Cena workshopu je v takovém případě uvedena v jednotlivých harmonogramech.

Těšíme se na Vás! 


* Informace o náhradě za chybějící prezenční lekce nebo za nekonaný InDance workshop 14.3. jsme komunikovali v konkrétních emailech.

V rámci organizace workshopu může dojít ke změně lektora, děkujeme za pochopení.

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím