Pop Balet, zapsaný spolek

Pop Balet z.s.

Pop Balet, z.s. je právnickou osobou s charakterem neziskové organizace. Zabývá se společným prosazováním svých zájmů v oblasti tanečního umění, vzdělávání a výchovného kulturního programu pohybové estetiky, hudby a tance pro děti a mládež. Výchovný program pohybové estetiky a tance naplňuje smysl umění jako prostředek budování mezilidské komunikace, nezbytné pro řádnou funkci občanské společnosti. Pro tyto účely zřizuje především taneční školu InDance jako základní směr svého působení, ze kterého vycházejí další navazující činnosti. Vytváří komplexní podmínky a zázemí pro tuto vzdělávací instituci. Rozvíjí různé formy činnosti v podobě kulturních, uměleckých, společenských, edukačních a propagačních aktivit. Spolupracuje s dalšími i zahraničními sdruženími, fyzickými a právnickými osobami v oblasti kultury a umění, tance a pohybové výchovy. 

Působí zejména v Praze, kde také sídlí. V posledních letech svými rozšiřujícími se aktivitami zasahuje nejen celou Českou republiku, ale i země EU. 

Kompletní znění stanov ke stažení. 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím