Kontakty

Sídlo:

POP BALET, z.s.
Taneční škola InDance
Zvonková 3048/2
106 00 Praha 10

Kontakt:

Tel.: +420 602 121 000

E-mail: info@indance.cz
 

Číslo účtu:

Fio banka, a.s. Praha 1,
taneční škola: 2700072653/2010,
letní akce: 2300214974/2010.
Platbu provádějte pouze pod variabilním symbolem, který Vám byl automaticky vygenerován.

IČO:

708 04 818

 

Taneční sály:

Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - Taneční studio Vinohrady
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Michle
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Praha 10 - InDance centrum Hostivař
Zeleneč
Chrudim
Pardubice
Slaný

Základní školy
Praha Horní Měcholupy, Uhříněves, Brno

Mateřské školy
Dubeč, Květnice, Smíchov, Strašnice
 
Centrální e-mail: info@indance.cz

Kontakty kancelář InDance

 

   Ředitelka školy Klára Vondřičková +420 603 745 809 klara@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Ředitelka souborů Pop Balet Eva Špačková Neuvirtová +420 602 330 539 eva@popbalet.cz

Majka Piskořová Veselá

Umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá +420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Manažer výjezdních akcí Petr Novák +420 602 365 795 petr@popbalet.cz
Filip Chodl

Kancelář a péče o klienty

Lada Šulcová +420 602 121 000 info@indance.cz
Produkce představení Zuzana Johansson +420 602 121 030 zuzka@popbalet.cz

InDancátka

Lucie Zavadilová + 420 774 066 723 indancatka@indance.cz
Tanec bez hranic Kateřina Kračmanová

+ 420 773 695 908

director@tanecbezhranic.cz
Patrik Bursa

Program výjezdních akcí

Patrik Bursa +420 722 923 351 patrik@popbalet.cz
Pronájmy sálů   +420 777 073 667 pronajem@indance.cz

Adresář lektorů

Petra CísařováPetra Císařová606220075 petra.c@popbalet.cz
Agáta DianováAgáta Dianová776 531 798 agi@indance.cz
Luisa ElmerováLuisa Elmerová725781437 luisa@indance.cz
Tereza HalouskováTereza Halousková+420 774 797 073 tery@indance.cz
David HorákDavid Horák+420 776 764 958 david@indance.cz
Karolína HubenáKarolína Hubená+420723437573 kaja@indance.cz
Rozálie HusákováRozálie Husáková+420792300235 roza@indance.cz
Tereza HyskáTereza Hyská+420 777 056 069 tereza.hyska@icloud.com
Iveta JandíkováIveta Jandíková+420 776 756 584 iveta@indance.cz
Linda JanouškováLinda Janoušková+420 702 195 906 linda@indance.cz
Radka JerglováRadka Jerglová+420 605 974 461 radka@indance.cz
Jirka JonášJirka Jonáš+420 603 509 648 jirka@popbalet.cz
Patricie KarasováPatricie Karasová+420 605 557 073 patricie@indance.cz
Tereza KlímováTereza Klímová+420774211296 terka@indance.cz
Klaudie KorbelováKlaudie Korbelová+420730102504 klaudie@indance.cz
Aneta Krejčík PlškováAneta Krejčík Plšková+420 774 232 783 aneta.k@indance.cz
Natálie MachkováNatálie Machková+420 724 289 920 natalie@indance.cz
Míša MichlíkováMíša Michlíková+420 777 060 584 misa@indance.cz
Gabriela NovákováGabriela Nováková736 282 836 gabriela@indance.cz
Tereza PeškováTereza Pešková+420736715550 info@indance.cz
Viktorie PeškováViktorie Pešková+420 608 123 913 viki@indance.cz
Amálie PiskořováAmálie Piskořová602 373 044 amalie@indance.cz
Lenka PreslováLenka Preslová+420 731 522 664 lenka@popbalet.cz
Michaela RadoměřskáMichaela Radoměřská731 670 374 misa.r@indance.cz
Alice SilnáAlice Silná604 568 201 alice@indance.cz
Jonáš SnítilJonáš Snítil774880891 jonas@indance.cz
Eva SoukupováEva Soukupová+420 604 834 565 evca@indance.cz
Tereza SpálavskáTereza Spálavská+420721360768 terka.s@indance
Ilona StaraIlona Stara+420608799538 ilona@indance.cz
Eric StibůrekEric Stibůrek+420 731 314 373 eric@indance.cz
Aneta StřílkováAneta Střílková+420 730 658 701 anetka@indance.cz
Bára StulíkováBára Stulíková+420 728 866 080 bara@indance.cz
Pavlína SvobodováPavlína Svobodová730 543 179 paja@indance.cz
Tereza ŠajnarováTereza Šajnarová737 279 615 terezka.s@indance.cz
Barbora ŠimkováBarbora Šimková725 811 789 barbora.s@indance.cz
Eva Špačková N.Eva Špačková N.+420 602 330 539 evicka@indance.cz
Tereza ŠponiarováTereza Šponiarová+420 777 416 077 tereza.s@indance.cz
Klára ŠútovskáKlára Šútovská+420 602 121 000 klara.s@indance.cz
Viktorie Linda  ŠvejdováViktorie Linda Švejdová777 067 797 viktorie@indance.cz
Kateřina VeseláKateřina Veselá606394797 katerina@indance.cz
Johana WetzlerováJohana Wetzlerová+420 724 381 675 johanka@indance.cz
Aneta ZapletalováAneta Zapletalová+420 721 434 017 aneta@indance.cz
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová+420 774 066 723 lucka@indance.cz
Viktor ZbořilViktor Zbořil+420 777 582 952 viktor@popbalet.cz
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím