Kontakty

Sídlo:

POP BALET, z.s.
Taneční škola InDance
Zvonková 3048/2
106 00 Praha 10

Číslo účtu:

Fio banka, a.s. Praha 1,
taneční škola: 2700072653/2010,
letní akce: 2300214974/2010.
Platbu provádějte pouze pod variabilním symbolem, který Vám byl automaticky vygenerován.

IČO:

708 04 818

 

Taneční sály:

Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - Taneční studio Vinohrady
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Michle
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Praha 10 - InDance centrum Hostivař
Zeleneč
Chrudim
Pardubice
Slaný

Základní školy
Praha Horní Měcholupy, Uhříněves

Mateřské školy
Praha Horní Měcholupy, Dubeč, Újezd nad Lesy, Strašnice
 
Centrální e-mail: info@indance.cz

Kontakty kancelář InDance

 

       Ředitel školy Ondřej Bradáč +420 723 731 299 ondrej@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Ředitelka souborů Pop Balet Eva Špačková Neuvirtová +420 602 330 539 eva@popbalet.cz
Majka Piskořová Veselá Umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá +420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Filip Chodl

Klientský servis InDance

Lada Šulcová +420 602 121 000 info@indance.cz
Produkce představení Zuzana Johansson +420 602 121 030 zuzka@popbalet.cz

Manažerka InDancátek

Lucie Zavadilová + 420 774 066 723 indancatka@indance.cz
Eva Špačková Neuvirtová Tanec bez hranic Bára Stulíková +420 728 866 080 director@tanecbezhranic.cz

Manažer výjezdních akcí

Petr Novák +420 602 365 795 petr@popbalet.cz
Veronika Bjalončíková

Klientský servis výjezdních akcí

Veronika Bjalončíková +420 773 232 242 werca@indance.cz
Patrik Bursa

Program výjezdních akcí

Patrik Bursa +420 722 923 351 patrik@popbalet.cz
Pronájmy sálů   +420 723 731 299 pronajem@indance.cz

Adresář lektorů

Sabina BažantováSabina Bažantová+420 602 121 000 sabina@popbalet.cz
Veronika BukovskáVeronika Bukovská731 114 422 veronika.b@indance.cz
Kateřina Viktorie CarbonnelKateřina Viktorie Carbonnel+420 602 121 000 katerina.c@indance.cz
Agáta DianováAgáta Dianová776 531 798 agi@indance.cz
Zuzana DobešováZuzana Dobešová+420 603 713 750 zuzka@indance.cz
Gabriela FilípkováGabriela Filípková+420 720 363 482 gabi@indance.cz
Tereza HalouskováTereza Halousková+420 774 797 073 tery@indance.cz
Karolína HavelkováKarolína Havelková+420 602 121 000 karolina@indance.cz
Vanda HejnováVanda Hejnová+420 602 121 000 info@indance.cz
David HorákDavid Horák+420 776 764 958 david@indance.cz
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková+420604566127 katka@indance.cz
Tereza HyskáTereza Hyská+420 777 056 069 terca@indance.cz
Iveta JandíkováIveta Jandíková+420 776 756 584 iveta@indance.cz
Linda JanouškováLinda Janoušková+420 702 195 906 linda@indance.cz
Radka JerglováRadka Jerglová+420 605 974 461 radka@indance.cz
Karel JindaKarel Jinda+420 602 121 000 karel@popbalet.cz
Jirka JonášJirka Jonáš+420 603 509 648 jirka@popbalet.cz
Patricie KarasováPatricie Karasová+420 605 557 073 patricie@indance.cz
Tereza Klímová HumhalováTereza Klímová Humhalová+420774211296 terka@indance.cz
Klaudie KorbelováKlaudie Korbelová+420730102504 klaudie@indance.cz
Nikola KörnyeiováNikola Környeiová+420 602 121 000 info@indance.cz
Aneta Krejčík PlškováAneta Krejčík Plšková+420 774 232 783 aneta.k@indance.cz
Anna Kubišová HumhalováAnna Kubišová Humhalová774 821 321 anicka.k@indance.cz
Jacqueline LumandeJacqueline Lumande+420 776 756 600 jackie@indance.cz
Natálie MachkováNatálie Machková+420 724 289 920 natalie@indance.cz
Kristína Tukan MartanovičováKristína Tukan Martanovičová+420 602 121 000 info@indance.cz
Anna MelicherčíkováAnna Melicherčíková+420 739 143 018 anna.m@indance.cz
Míša MichlíkováMíša Michlíková+420 777 060 584 misa@indance.cz
Gabriela NovákováGabriela Nováková736 282 836 gabriela@indance.cz
Viktorie PeškováViktorie Pešková+420 608 123 913 viki@indance.cz
Amálie PiskořováAmálie Piskořová602 373 044 amalie@indance.cz
Majka Piskořová VeseláMajka Piskořová Veselá+420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Lenka PreslováLenka Preslová+420 731 522 664 lenka@popbalet.cz
Michaela RadoměřskáMichaela Radoměřská731 670 374 misa.r@indance.cz
Alice SilnáAlice Silná604 568 201 alice@indance.cz
Lenka SkácelíkováLenka Skácelíková722495230 lenicka@indance.cz
Petra SkýpalováPetra Skýpalová+420 739 738 139 peta@indance.cz
Jonáš SnítilJonáš Snítil774880891 jonas@indance.cz
Barbora SoukupováBarbora Soukupová604 986 431 barbora@indance.cz
Eva SoukupováEva Soukupová+420 604 834 565 evca@indance.cz
Ilona StaráIlona Stará+420608799538 ilona@indance.cz
Eric StibůrekEric Stibůrek+420 731 314 373 eric@indance.cz
Sára StoulilováSára Stoulilová+420 775 740 033 sara@indance.cz
Aneta StřílkováAneta Střílková+420 730 658 701 anetka@indance.cz
Bára StulíkováBára Stulíková+420 728 866 080 bara@indance.cz
Pavlína SvobodováPavlína Svobodová730 543 179 paja@indance.cz
Tereza ŠajnarováTereza Šajnarová737 279 615 terezka.s@indance.cz
Barbora ŠimkováBarbora Šimková725 811 789 barbora.s@indance.cz
Eva Špačková N.Eva Špačková N.+420 602 330 539 evicka@indance.cz
Tereza ŠponiarováTereza Šponiarová+420 777 416 077 tereza.s@indance.cz
Klára ŠútovskáKlára Šútovská+420 602 121 000 klara.s@indance.cz
Viktorie Linda  ŠvejdováViktorie Linda Švejdová777 067 797 viktorie@indance.cz
Klára TrnkováKlára Trnková+420 602 460 416 klarka@indance.cz
Pavlína VejnarováPavlína Vejnarová+420 732 155 725 pavlina@popbalet.cz
Franziska VosenováFranziska Vosenová+420 606 903 802 franziska@indance.cz
Johana WetzlerováJohana Wetzlerová+420 724 381 675 johanka@indance.cz
Aneta ZapletalováAneta Zapletalová+420 721 434 017 aneta@indance.cz
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová+420 774 066 723 lucka@indance.cz
Viktor ZbořilViktor Zbořil+420 777 582 952 viktor@popbalet.cz
Antonie ZelbováAntonie Zelbová732700973 antonie@indance.cz
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím