Úvod

InDancátka - nová otevírací doba

15/10/2021
Rádi byste navštěvovali náš dopolední klub InDancátka? Jste více než vítáni! Upozorňujeme, že v říjnu máme z důvodu zkušebního provozu otevřeno pouze v úterý a ve čtvrtek. Od listopadu pak budeme v provozu už od pondělí do čtvrtka. Děkujeme za pochopení!
více

Pop Balet Pardubice na Městských slavnostech

14/10/2021
V sobotu 9. října vystoupily nové soubory Pop Balet Pardubice se svými nejnovějšími choreografiemi v rámci Městských slavností v Pardubicích. Děkujeme za tuto příležitost a fotografie z akce!
více

Videomedailonek lektorky - Pája Vejnarová

11/10/2021
Svou celoživotní lásku k tanci a divadlu už třetím rokem předává naše báječná lektorka Pája tanečníkům InDance v Sokole Michle. Seznamte se s Pájou v novém videomedailonku lektorek a lektorů InDance!
více

Videomedailonek lektora - Eric Stibůrek

29/09/2021
Svůj dynamický styl i cit pro práci s vlastní energií do našich tanečních kurzů přináší nový lektor Eric Stibůrek, se kterým jsme si popovídali v rámci jeho lektorského videomedailonku. Seznamte se s naším lektorem!
více

Aktuální hygienická opatření v InDance

29/09/2021
AKTUÁLNÍ hygienická opatření platná pro naše taneční lekce od září 30. 9. najdete zde. Děkujeme za jejich pečlivé přečtení a těšíme se na viděnou na lekci!
více

Videomedailonek lektorky - Gabriela Filípková

25/09/2021
V tanečním sále i mimo něj se nám tentokrát představila naše nová lektorka Gabča Filípková, která letos povede veškeré naše kurzy na Chodově. Podívejte se na její nový videomedailonek a seznamte se tak s dalším členem naší velké lektorské rodiny.
více

Podzimní Baby Dance Camp

26/10/2021 - 31/10/2021
Také už Vám tolik chybí tanec, slunce a zážitky v pohádkovém světě Baby Dance Camp? Nám ano, a proto si čekání na příští léto zkrátíme a už 26. října vyrážíme na podzimní BDC! Tak vyrazte s námi a společně si zatančíme na krásné chatě Radost v Orlických horách.
více
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím