Dny otevřených dveří v InDance

koná se: 12.09.2022 - 15.09.2022

Brány našich tanečních sálů se již brzy otevřou všem zájemcům na Dnech otevřených dveří! Přijďte si vyzkoušet lekce InDance a poznat naše skvělé lektory v týdnu od 12. do 15. 9., ve vybraných sálech. Těšíme se na Vás!

 

 

Chcete si zkusit, jaké je to tančit v InDance? V rámci Dnů otevřených dveří pro Vás máme taneční lekce zdarma!
Stačí se jen přihlásit. Vítáme všechny tanečníky, od začátečníků po pokročilé.*

 

PŘIHLÁSIT SE

 

12. 9. a 15. 9. 2022

InDance sál Bolzanova (Praha 1)

InDance sál Zvonková (Praha 10)
 

13. 9. a 14. 9. 2022 

InDance sál Sokol Michle (Praha 4)

InDance centrum Hostivař (Praha 15)

 

V ostatních sálech (KD Krakov, KC Zahrada, Daily Fitness Zličín, Daily Fitness Štěrboholy, ZŠ Bratří Jandusů Uhříněves, Praha Východ - ZŠ Zeleneč) je možné přijít na první ukázkovou lekci zdarma v týdnu od 19. 9., již podle rozvrhu daného kurzu. Rozvrhy všech těchto sálů najdete zde.
 


ROZPIS LEKCÍ DOD


 


PRAHA


PONDĚLÍ 12. 9.

 

InDance sál Bolzanova

(zastávka tramvaje Hlavní nádraží)

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

16:00 - 16:45 s Gabrielou Novákovou

Děti 7 - 9 let (1. taneční třída)

16:45 - 17:45 s Rózou Husákovou

ČTVRTEK 15. 9.

Děti 6 - 9 let (1. taneční třída)

17:00 - 18:00 s Rózou Husákovou

Tanečníci 10 - 12 let (2. taneční třída)

18:00 - 19:00 s Lůcou Zavadilovou

Tanečníci 15 + (4. taneční třída a dospělí) 19:00 - 20:00 s Anetkou Střílkovou

PONDĚLÍ 12. A ČTVRTEK 15. 9.

InDance sál Zvonková

(zastávka autobusu Centrum Zahradní Město a Topolová)

Děti 6 - 9 let (1. taneční třída)

16:00 - 17:00, v pondělí s Ilonkou Starou, ve čtvrtek s Míšou Radoměřskou

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

17:00 - 17:45, v pondělí s Míšou Radoměřskou, ve čtvrtek s Terkou Šponiarovou

Tanečníci 10 - 13 let (2. taneční třída)

17:45 - 18:45 v pondělí s Ilonkou Starou, ve čtvrtek s Bárou Šimkovou

Tanečníci od 14 let (3. a 4. taneční třída a dospělí)

18:45 - 19:45 v pondělí s Anetou Zapletalovou, ve čtvrtek s Terkou Halouskovou


ÚTERÝ 13. A STŘEDA 14. 9.


InDance sál Sokol Michle

(zastávka tramvaje nebo autobusu Pod Jezerkou)

Tanečníci 11 - 13 let (2. taneční třída)

16:00 - 17:00 v úterý s Viki Peškovou, ve středu s Amy Piskořovou

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

17:00 - 17:45 v úterý s Amy Piskořovou, ve středu s Viki Peškovou

Děti 7 - 10 let (1. taneční třída)

17:45 - 18:45 v úterý s Viki Peškovou, ve středu s Amy Piskořovou

Tanečníci 13 - 17 let (3. taneční třída)

18:45 - 19:45 v úterý s Amy Piskořovou, ve středu s Viki Peškovou

 

ÚTERÝ 13. 9.

InDance centrum Hostivař


(zastávka autobusu Gercenova)

Děti 7 - 10 let (1. taneční třída)

16:00 - 17:00 s Pájou Svobodovou

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

17:00 - 17:45 s Míšou Radoměřskou

Tanečníci 11 - 14 let (2. taneční třída)

17:45 - 18:45 s Terkou Halouskovou

Tanečníci od 15 let (3. a 4. taneční třída)

18:45 - 19:45 s Terkou Halouskovou

STŘEDA 14. 9.

InDance centrum Hostivař


(zastávka autobusu Gercenova)

Tanečníci 11 - 14 let (2. taneční třída)

16:00 - 17:00 s Anetou Zapletalovou

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

17:00 - 17:45 s Terkou Šajnarovou

Děti 7 - 10 let (1. taneční třída)

17:45 - 18:45 s Jirkou Jonášem

Tanečníci od 15 let (3. a 4. taneční třída)

18:45 - 19:45 s Terkou Halouskovou

 

ÚTERÝ 13. 9.

Dance Café Vinohrady

(zastávka metra Jiřího z Poděbrad nebo tramvaje Radhošťská)

Tanečníci 11 - 13 let (2. taneční třída)

15:00 - 16:00 s Ericem Stibůrkem

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

16:00 - 16:45 s Ericem Stibůrkem

Děti 7 - 10 let (1. taneční třída)

17:00 - 18:00 s Ericem Stibůrkem

STŘEDA 14. 9.

Smíchov - Kulturní centrum Prádelna

(zastávka tramvaje Bertramka)

Tanečníci 11 - 12 let (2. taneční třída)

15:00 - 16:00 s Ericem Stibůrkem

Děti 3 - 6 let (Předškolní)

16:00 - 16:45 s Ericem Stibůrkem

Děti 7 - 10 let (1. taneční třída)

17:00 - 18:00 s Ericem Stibůrkem

Tanečníci  13 - 17 let (3. taneční třída)

18:00 - 19:00 s Ericem Stibůrkem

 

VÝCHODNÍ ČECHY

ÚTERÝ 13. 9.

Chrudim - Gymnázium Josefa Ressela

Děti 3 - 5 let (Předškolní)

15:45 - 16:30 s Lenkou Preslovou nebo Lindou Janouškovou

Děti 6 - 9 let (1. taneční třída)

16:30 - 17:30 s Viki Švejdovou

Tanečníci  10 - 12 let (2. taneční třída)

17:30 - 18:30 s Lindou Janouškovou

Tanečníci od 13 let (3. a 4. taneční třída)

18:30 - 19:30 s Viki Švejdovou

STŘEDA 14. 9.

Pardubice - Velký sál

Děti 3 - 5 let (Předškolní)

15:45 - 16:30 s Lenkou Preslovou nebo Radkou Jerglovou

Děti 6 - 9 let (1. taneční třída)

16:30 - 17:30 s Viki Švejdovou

Tanečníci  10 - 12 let (2. taneční třída)

17:30 - 18:30 s Radkou Jerglovou

Tanečníci od 13 let (3. a 4. taneční třída)

18:30 - 19:30 s Viki Švejdovou

 

 

*Pro velmi pokročilé tanečníky nebo pro ty, kteří se chtějí tanci věnovat naplno, doporučujeme casting do výběrových souborů 12.9.2022 v Praze.

 

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím