Jarní a pololetní prázdniny v InDance

koná se: 20.01.2022

Podívejte se na termíny letošních pololetních a jarních prázdnin, během kterých se v InDance netančí, s odlišnými termíny podle lokality kurzů. Přejeme krásné pololetní volno!

 

Termín pololetních prázdnin je v pátek 4. 2. 2022. V tento den naše kurzy neprobíhají.
 

Termíny jarních prázdnin:

Během jarních prázdnin standardně kurzy neprobíhají. S prázdninami je počítáno v celkovém počtu lekcí v pololetí, nebudou tedy nahrazovány. Rozpis jednotlivých lekcí naleznete, po přihlášení k Vašemu účtu, na našich webových stránkách - moje objednávky - detail objednávky.

Informace pro pražské kurzy - v pražských tanečních sálech InDance standardně držíme prázdniny po oba týdny pražských jarních prázdnin. V základních a mateřských školách jsou prázdniny shodné s týdnem, který má daná škola stanovený. Mohou se ale vyskytnout výjimky, pokud lektor v rámci prázdnin vyhlásí např. náhradní hodinu. O případné změně budete včas informováni e-mailem.

 

7. - 13. 2. 2022  - jarní prázdniny Praha východ - MŠ Květnice

28. 2.  -  6. 3. 2022 - jarní prázdniny Chrudim a Pardubice

7. - 13. 3. 2022 - jarní prázdniny Brno

7. - 20. 3. 2022 - jarní prázdniny Praha 1-5 a 6-10

 

 

 

 

 

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím