Přihlašování na 2. pololetí je spuštěno

03.02.2022

Začátek nového roku, a s ním i druhého pololetí v InDance je tu! Více informací pro naše stále tanečníky i nové zájemce najdete zde. Těšíme se na viděnou v našich sálech!


 

Vážené tanečnice, tanečníci a rodiče,
 

rádi bychom Vás informovali, že v průběhu měsíců ledna a února (v závislosti na počtu dosud odučených lekcí) přechází Vaše kurzy do 2. pololetí. 

Přesné termíny Vašich lekcí a počet odučených lekcí najdete ve svém profilu v detailu objednávky. Zároveň jsme pro Vás připravili tabulku s konkrétními termíny poslední lekce 1. pololetí pro Vaše kurzy, kterou budeme v případě dalších změn aktualizovat, a na kterou se můžete podívat zde. 

Se všemi tanečníky počítáme do dalšího pololetí automaticky, nemusíte se tedy opětovně přihlašovat. Ze systému Vám přijde automaticky vygenerovaný e-mail s pokyny k platbě pro 2. pololetí. V případě, že se rozhodnete do 2. pololetí školního roku nenastoupit, dejte nám prosím co nejdříve vědět e-mailem na info@indance.cz, abychom případně uvolnili místo pro další zájemce.

 

Uvažujete o kurzu v InDance a zajímá Vás, jak vypadá lekce? Přijďte se podívat přímo na lekci zdarma, v rámci zkušebního týdne od 17. do 21. 1. 2022 a rozhodněte se poté. Veškerou nabídku našich kurzů a informace o přihlašování najdete zde.

 

S přáním všeho dobrého,

Vaše Taneční škola InDance


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím