Hejblata Pardubice a Chrudim - Záznam z představení

koná se: 27.11.2021 - 28.11.2021

Nemohli jste si užít Hejblata s námi v divadle? Chcete si užít kulturní zážitek z představení znovu, v pohodlí domova a s celou rodinou? Přinášíme vám kvalitní záznam přímo z divadla...


Ve stížených podmínkách jak pro naše tanečníky, tak zejména pro naše diváky, jsme se předem dobře připravili a natočili naše představení. Máme pro vás tak kvalitní záznam přímo z divadla.

Natáčíme všechna představení, strukturujeme záznam podle choreografií a máme velkou radost, že takto přeneseme krásná vystoupení do vašich obýváků. Tři představení z Divadla Karla Pippicha a dvě představení z Východočeského divadla jsou již připravena ke zhlédnutí!


Videa přehledně najdete zde

Návod, jak získat záznam představení je podrobně popsán zde v dolní části obrazovky "II. JAK SE PODÍVAT NA ZÁZNAM Z PŘEDSTAVENÍ".


Pokud jste zapomněli, kdy a kde se vaše konkrétní představení odehrálo, doporučujeme se podívat na rozpis představení


Záznam je k dispozici zdarma. Připravilii jsme ale také možnost, jak podpořit tento projekt a předem vám děkujeme za vaše dobrovolné příspěvky, jejichž velikost si můžete libovolně zvolit.


 

Doufáme, že vám záznamem uděláme radost a přejeme vám příjemnou zábavu!

 

                 

 

 

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím