DŮLEŽITÁ AKTUALIZACE hygienických opatření v InDance - podzim 2021

koná se: 14.09.2021

Veškeré podrobnosti ohledně hygienických opatření v InDance pro nadcházející měsíce nového školního roku najdete zde, včetně DULEŽITÉ AKTUALIZACE. Děkujeme za jejich dodržení a těšíme se již brzy na viděnou na lekcích!

 

 

Vážené tanečnice, tanečníci a rodiče,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu k aktuálně platným hygienickým podmínkám a podchycení možnosti, která by měla znatelně zjednodušit proces prokazování bezinfekčnosti před vstupem do našich tanečních lekcí. V aktuálně platných nařízeních Vlády ČR se v bodě 11. hovoří o provozu zařízení poskytujících služby osobám ve věku 6-18 let, u kterých je povinnost dokládání bezinfekčnosti dle principu O-N-T omezena pouze na skupiny, ve kterých je více než 20 osob.

V praxi to znamená, že pokud je tanečníkovi do 6 let věku, neřešíte z hlediska prokazování bezinfekčnosti vůbec nic. Pokud je tanečníkovi 6-18 let, řešíme bezinfekčnost pouze u skupin, ve kterých je více než 20 tanečníků. V případě tanečníků starších 18 let platí povinnost prokazování dle principu O-N-T dle původních informací.

Pro snažší orientaci ohledně povinnosti prokazování přikládáme tabulku zde, kde je u konkrétních kurzů přímo uvedeno, zda se na ně tato povinnost vztahuje.

 

Změny byly v dokumentu hygienických opatření vyznačeny žlutě. Dokument s hygienickými opatřeními najdete v příloze níže.

Omlouváme se za nepříjemnosti a zmatky.

S přáním hezkého dne,

Vaše Taneční škola InDance

 

 

        

Přílohy


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím