Casting do souborů Pop Balet - Praha a Pardubice

koná se: 02.09.2021

Taneční soubor Pop Balet od září opět přivítá nové členy v Praze i Pardubicích! Chcete se intenzivně věnovat tanci? V Praze si nenechte ujít také přípravný workshop, který proběhne den před castingem v našem InDance centru Hostivař na Gercenově 10.

Na casting si nemusíte nic připravovat, vše se naučíte na sále spolu s lektorem. Nemusíte mít strach z tancování po jednom, účastníky rozdělujeme pro větší přehlednost max. do menších skupin, nikdy je nenecháváme tančit samotné. Součástí konkurzu bude rozcvičení a trénování tanečních kroků a variací. Casting probíhá bez přítomnosti doprovázejících osob. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do souborů Pop Balet posíláme emailem nejdéle do týdne od konání konkurzu. Casting je určen všem zájemcům o rozšířenou výuku tance od 7 let.

 

2. 9. - Casting do souborů Pop Balet v Praze

  • 7 - 11 let v čase 15:00-16:30
  • 12 - 16 let v čase 16:30-18:00
  • 17 a více let v čase 18:00-19:00

Adresa: InDance Centrum Hostivař, Gercenova 10, Praha 10 - Hostivař9. 9. - Casting do souborů Pop Balet Pardubice

Předpokládaný čas castingu je od 17:00 do 19:00.

Adresa: Taneční sál InDance, Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny

 

Pokud jste na hranici jednotlivých věkových kategorií, dorazte dle svého uvážení a tanečních zkušeností. V případě dotazů pište prosím na eva@popbalet.cz.

Castingu v Praze bude předcházet již tradiční Pop Balet workshop, kde si vyzkoušíte choreografie souborů Pop Balet a zatančíte si pod vedením jejich lektorů. Pokud chcete být dobře připraveni na casting, neváhejte na workshop dorazit. Vítáni jsou ale i všichni ti, kteří si chtějí jen zatančit a na casting se nechystají.

 

Přijďte s úsměvem a dobrou náladou. Těšíme se na Vás!

Tým lektorů Pop Balet

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím