Obnova výuky v InDance na Souřadnicích radosti

koná se: 10.05.2021

V InDance jsme připraveni na to, že od pondělí 10. května můžete znovu přijít tančit, a to na venkovních stagích aneb SOUŘADNICÍCH RADOSTI! Doufáme, že i Vám pomůže náš kompas najít Vaši souřadnici radosti, kde společně obnovíme požitek z tance a pohybu. Více informací uvnitř.

           

 

V InDance jsme připraveni na to, že od pondělí 10. května můžete znovu přijít tančit se svými oblíbenými lektory, a to na venkovních stagích aneb SOUŘADNICÍCH RADOSTI. Doufáme, že i Vám pomůže náš kompas najít Vaši souřadnici radosti, kde společně obnovíme požitek z tance a pohybu. Až do konce tohoto školního roku tak budeme společně na čerstvém vzduchu. Pokud chcete o Souřadnicích radosti zjistit víc, klikněte na webové stránky věnované projektu.

 

Co jsou Souřadnice radosti?

Na našich nově postavených Souřadnicích radosti bude možné do konce školního roku tančit venku, a přesto s odpovídajícím zázemím. Můžete se těšit na staré i nové kamarády a na kvalitní taneční podmínky (pevnou taneční podlahu, kvalitní reprodukovanou hudbu, ochranu proti případné nepřízni počasí a sociální zařízení).

Naše taneční lekce se tak přesunou ze známých vnitřních prostor našich sálů na venkovní stage. Postavili jsme celkově 9 tanečních stagí (7 v Praze a po jedné v Pardubicích a Chrudimi) v blízkosti našich tanečních sálů. U většiny tanečních kurzů se nám podařilo zajistit čas lekcí a lektora, na které jste byli zvyklí, a místo konání v lokalitě původního sálu. Pouze v několika ojedinělých případech jsme museli přistoupit k podstatnější změně místa nebo lektora. 

Všem letos přihlášeným tanečníkům jsme poslali e-mail s rekapitulací nejdůležitějších informací ke znovuotevření tanečních kurzů. Podívejte se prosím do svých e-mailových schránek, naleznete tam veškeré potřebné informace. 

 

Máte dotaz? Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy ohledně Souřadnic radosti najdete zde.

 

Najděte svůj nejbližší venkovní sál v seznamu adres všech Souřadnic radosti.

Pro informace o hygienických a režimových opatřeních na lekcích klikněte prosím zde.

 

Víte o někom ve svém okolí, kdo by se chtěl začít zase hýbat nebo tančit, a zatím nemá kde?

Otevíráme možnost dohlašovat se do našich tanečních kurzů! Předejte jim zprávu, aby se k nám na Souřadnicích radosti přidali. Vítáme všechny, i když třeba ještě s tancem nemají zkušenost.

Vaši lektoři se už na Vás těší na Souřadnicích radosti!

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021