NOVINKA - Příměstský InDance tábor také v CHRUDIMI

koná se: 01.04.2021

Už jste slyšeli o našem Příměstském InDance táboře? Nejste z Prahy? Máme pro Vás skvělou zprávu. První ročník našeho příměstského tábora se uskuteční také ve východních Čechách.

Máte rádi tanec? Chcete si užít táborové aktivity a poznat nové kamarády? Možná spíte rádi ve svých postýlkách a necítíte se na to odcestovat mimo domov, nebo nemáte tolik času strávit s námi celý týden na Letní taneční škole a přesto byste si chtěli s našimi lektory zatančit i v létě? Přesně pro vás jsme připravili novinku - Příměstský InDance tábor!

Náš pětidenní příměstský tábor (pondělí - pátek) je určena pro všechny zájemce o tanec a dobrou zábavu od pěti let. Těšíme se na známé tváře, které navštěvují naše kurzy v průběhu roku, stejně tak i na nováčky, kteří si s námi tanec chtějí vyzkoušet. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí. Lekce povedou zkušení lektoři naší školy a spolu s dalšími skvělými vedoucími se o vás budou starat v průběhu celého dne. Svou náplní je příměstský tábor ideální přípravou na naše výjezdové soustředění, Letní taneční školu, pro ty, kteří by chtěli vyjet s námi a váhají!

 

PŘÍMĚSTSKÝ INDANCE TÁBOR 2021

Čtyři živly

12. - 16. července

 

Gymnázium J. Ressla, Chrudim - více informací ZDE

 

 

 

SPECIÁLNÍ STORNO PODMÍNKY COVID - 19

V případě zrušení akce z důvodu nařízení Vlády ČR v souvislosti s onemocněním COVID - 19 vracíme 100% z účastnického poplatku.

 

 

 

 

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021