InDance na čerstvém vzduchu

koná se: 22.03.2021

Naše taneční sály jsou stále zavřené a nejspíš ještě dlouho budou. Máme proto plán, který by měl být v současné situaci funkční a bezpečný - přesouváme tanec, taneční lekce a nás všechny z vnitřních sálů na čerstvý vzduch! Pro zařízení venkovních stagí tak sháníme veškeré zázemí a obracíme se proto i na Vás. Můžete nás nějak podpořit?

Vážení rodiče, milí tanečníci.

Jaro je tady! Těšíme se na přívětivé počasí, dlouhé slunné dny a hlavně na znovuotevření našich tanečních lekcí. Předpokládáme sice, že do našich vnitřních tanečních sálů se ještě chvíli nepodíváme, ale věříme, že venkovní sportoviště budou s hezkým počasím brzy otevřena. Máme proto plán, který by měl být v současné situaci funkční a bezpečný. Přesouváme tanec, taneční lekce a nás všechny z vnitřních sálů na čerstvý vzduch!

Intenzivně tak připravujeme síť venkovních tanečních stagí, které dobře znáte z Letní taneční školy, Baby Dance Campu nebo Tance bez hranic. V každé lokalitě, kde jsou naše sály, vybudujeme velkokapacitní stan s taneční podlahou a případným zázemím, kterým dočasně nahradíme naše vnitřní studia. Aktuálně sháníme vhodné pozemky a prostory, poptáváme taneční stage a stany, podlahy a další zázemí. Obracíme se i na Vás a budeme rádi za Vaši podporu.

Pokud disponujete:

  • zajímavým prostorem, pozemkem, prostě místem, kde můžeme postavit taneční stage

  • velkokapacitním stanem, podlahou či jinou otevřenou stavbou vhodnou k tancování 

  • nápadem, radou, tipem nebo zajímavých kontaktem

​budeme moc rádi, když se nám ozvete na lada@popbalet.cz nebo +420 602 121 000 a pomůžete nám. Naším cílem je mít připravené kvalitní venkovní zázemí pro naše taneční lekce a být okamžitě schopní začít, jakmile nám situace umožní tancovat venku.

Přejeme si tancovat co nejdříve a doufáme, že o tom smýšlíte podobně a naše iniciativa Vám připadá zajímavá.

 

Děkujeme Vám a přejeme klidný víkend.

Za celou Taneční školu InDance,
 

Majka Piskořová Veselá, umělecká vedoucí
Mgr. Ondřej Bradáč, ředitel Taneční školy InDance
Ing. Filip Chodl, jednatel Pop Balet, z.s.

 
 
 
 
 
 

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021