Pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor!

koná se: 12.07.2021 - 16.07.2021

Láká Vás Letní taneční škola, ale nejste si jistí, jestli by se Vám nestýskalo? Pro ty z Vás, kteří by si rádi v létě zatančili a užili spoustu zábavy s kamarády, ale raději večer přespali doma, jsme připravili skvělou novinku - pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor!

Máte rádi tanec? Chcete si užít táborové aktivity a poznat nové kamarády? Možná spíte rádi ve svých postýlkách a necítíte se na to odcestovat mimo domov, nebo nemáte tolik času strávit s námi celý týden na Letní taneční škole a přesto byste si chtěli s našimi lektory zatančit i v létě? Přesně pro vás jsme připravili novinku - Příměstský InDance tábor!

Náš pětidenní příměstský tábor (pondělí - pátek) je určena pro všechny zájemce o tanec a dobrou zábavu od pěti let. Těšíme se na známé tváře, které navštěvují naše kurzy v průběhu roku, stejně tak i na nováčky, kteří si s námi tanec chtějí vyzkoušet. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí. Lekce povedou zkušení lektoři naší školy a spolu s dalšími skvělými vedoucími se o vás budou starat v průběhu celého dne. Svou náplní je příměstský tábor ideální přípravou na naše výjezdové soustředění, Letní taneční školu, pro ty, kteří by chtěli vyjet s námi a váhají!

 

PŘÍMĚSTSKÝ INDANCE TÁBOR 2021

Čtyři živly

12. - 16. července

 

Můžete se těšit na taneční lekce dvakrát denně, kreativní a sportovní aktivity v tanečních sálech InDance centra Hostivař a na louce či v lese přilehlého lesoparku. Během dne pro vás budou připraveny dvě svačiny (dopoledne a odpoledne) a samozřejmě oběd, u kterého budeme společně stolovat. Pro ranní ptáčata bude k dispozici snídaně. Před odchodem domů bude možnost vzít si občerstvení na cestu.


7:30 - 8:00 - ranní družina, příchod dětí

8:00 - 17:30 - program: úžasné taneční lekce, kreativní tvoření, venkovní aktivity, sport

17:30 - 18:00 - vyzvedávání dětí

 

Cena: 4500 Kč

Přihlásit se můžete pomocí tohoto formuláře

 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem na primestskytabor@indance.cz či telefonicky na 602 330 539 (Eva Špačková Neuvirtová) nebo na 774 066 723 (Lucka Zavadilová).

 

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení z akce se účtuje storno poplatek ve výši x % z celkové částky účastnického poplatku za Příměstský InDance tábor. Rozhodující je, kolikátý den před začátkem akce o storno požádáte. Požádáním o storno se rozumí zaslání e-mailu na adresu primestskytabor@indance.cz. Účastnickým poplatkem se rozumí celková částka za objednanou akci.

 

Při stornu 10. den a více před akcí je storno poplatek ve výši 20 %.

Při stornu 9. den až do začátku akce je storno poplatek ve výši 80 % 

V případě nemoci či úrazu Vám bude při doložení lékařské zprávy účtován storno poplatek 20 %.

 

SPECIÁLNÍ STORNO PODMÍNKY COVID - 19 *

V případě zrušení akce z důvodu nařízení Vlády ČR v souvislosti s onemocněním COVID - 19 vracíme 80% z účastnického poplatku.

 *Tyto podmínky platí v aktuálním stavu, kdy ze strany státu nejsou poskytovány odpovídající finanční náhrady za takto zrušené akce. Pokud se situace změní a od státu bude možné čerpat náhrady, upravíme storno podmínky podle nastalé situace tak, abychom vám vrátili odpovídající peníze.

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021