Pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor v Praze a Chrudimi!

koná se: 12.07.2021 - 16.07.2021

Láká Vás Letní taneční škola, ale nejste si jistí, jestli by se Vám nestýskalo? Užijte si spoustu tance a zábavy s kamarády v létě na, letos prvním, Příměstském InDance táboře v Praze a Chrudimi!

 

Máte rádi tanec? Chcete si užít táborové aktivity a poznat nové kamarády? Možná spíte rádi ve svých postýlkách a necítíte se na to odcestovat mimo domov, nebo nemáte tolik času strávit s námi celý týden na Letní taneční škole a přesto byste si chtěli s našimi lektory zatančit i v létě? Přesně pro vás jsme připravili novinku - Příměstský InDance tábor!

Náš pětidenní příměstský tábor (pondělí - pátek) je určena pro všechny zájemce o tanec a dobrou zábavu od pěti let. Těšíme se na známé tváře, které navštěvují naše kurzy v průběhu roku, stejně tak i na nováčky, kteří si s námi tanec chtějí vyzkoušet. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí. Lekce povedou zkušení lektoři naší školy a spolu s dalšími skvělými vedoucími se o vás budou starat v průběhu celého dne. Svou náplní je příměstský tábor ideální přípravou na naše výjezdové soustředění, Letní taneční školu, pro ty, kteří by chtěli vyjet s námi a váhají!

 

PŘÍMĚSTSKÝ INDANCE TÁBOR 2021

Čtyři živly

12. - 16. července

 

InDance centrum Hostivař, Praha - více informací ZDE

Gymnázium J. Ressla, Chrudim - více informací ZDE

 

 

 

SPECIÁLNÍ STORNO PODMÍNKY COVID - 19

V případě zrušení akce z důvodu nařízení Vlády ČR v souvislosti s onemocněním COVID - 19 vracíme 100% z účastnického poplatku.

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021