Soukromé lekce s lektory InDance

koná se: 21.12.2020

Posuňte své taneční dovednosti na novou úroveň díky individuálním lekcím s lektory InDance! Lekce můžete objednávat po celý rok a darovat třeba k narozeninám nebo pod stromeček, s dárkovým poukazem na libovolný počet lekcí!

 

                                                                                                                 

 

 

Naše Taneční škola InDance si pro Vás připravila skvělou novinku - způsob, jak si i v těchto dobách zatančit a dále se zdokonalovat, a to prostřednictvím možnosti objednat si individuální trénink jeden na jednoho s našimi skvělými lektory. Je to poprvé za naši dlouhou a bohatou historii, co takový program vznikl.

Chcete strávit hodinu čistého času se svým oblíbeným lektorem, který se bude věnovat pouze Vám? Chcete se zlepšit v technice, vytvořit vlastní taneční variaci nebo si prostě jen zatančit? Budete si moci předem domluvit, jaký trénink chcete, jakým tanečním dovednostem se chcete věnovat, v čem se chcete zlepšit. Bude to Váš čas, který se bude řídit Vaším přáním.

Individuální lekci si můžete objednat prostřednictvím tohoto přihlašovacího formuláře. Jednoduše si vyberete, s kým z našich lektorů si chcete zatančit, kolik lekcí budete chtít, a do poznámky stručně napíšete, co od tréninku očekáváte. My Vás následně propojíme s vybranou lektorkou/lektorem, se kterými už si domluvíte napřímo, čemu se chcete věnovat, v jakém tanečním sále, a také kdy. Formulář obsahuje i konkrétní informace o cenách individuálních lekcí. 

Lektoři jsou podle svých zkušeností rozděleni do tří kategorií - junior, senior a VIP. Ručíme za kvalitu všech našich lektorů. Juniorní lektor umí perfektně metodiku InDance. Je sám velmi aktivním tanečníkem, v naprosté většině členem našich výběrových souborů či jiných pokročilých tanečních skupin. Má za sebou řadu tanečních vystoupení a sám již vytvořil několik choreografií. 

Seniorní lektoři jsou ti, kteří mají dlouholeté zkušenosti v naší Taneční škole InDance, dlouhodobě se účastní stáží, workshopů a komerčních vystoupení. Podílí se na velkých uměleckých projektech a sami jsou mentory pro své mladší kolegy, kterým předávají své bohaté zkušenosti. Kromě toho, že mají perfektně v malíku InDance metodiku, dokáží lekci obohatit o další zajímavé prvky. 

Pro skutečné taneční labužníky je zde pak naše sekce VIP individuálních hodin, kdy si budete moci zatančit například s ředitelkou našich tanečních souborů Pop Balet Evou Špačkovou Neuvirtovou, s ředitelkou mezinárodní taneční stáže Tanec bez hranic Bárou Stulíkovou, s ředitelkou Výběrových souborů InDance Lenkou Preslovou nebo dokonce s uměleckou vedoucí a zakladatelkou Taneční školy InDance, Majkou Piskořovou-Veselou.

 

  

 

 

Profily lektorů

Zde se můžete podívat na profily našich lektorů, kteří budou individuální lekce učit!

 

JUNIOR (450 Kč/lekce)

 

Agáta Černá

Vanda Hejnová

David Horák

Linda Janoušková 

Tereza Klímová-Humhalová

Aneta Krejčík-Plšková

Natálie Machková

Viktorie Pešková

Alice Silná

Eric Stibůrek

Aneta Střílková

Anežka Veselá

 

SENIOR (650 Kč/lekce)

 

Eliška Antošová

Sabina Bažantová

Veronika Bjalončíková

Veronika Ehlenová

Klára Hejnová

Lenka Skácelíková

Eva Skácelíková

Klára Šútovská

Pavlína Vejnarová

Franziska Vosenová

Aneta Zapletalová

Lucie Zavadilová

Viktor Zbořil

 

VIP (850 Kč/lekce)

 

Eva Špačková-Neuvirtová

Bára Stulíková

Lenka Preslová

Majka Piskořová-Veselá 

 

Individuální lekce můžete věnovat svým blízkým také jako vánoční, narozeninový či jakýkoliv jiný dárek. V takovém případě prosím zaškrtněte ve formuláři možnost “Chci dárkový poukaz”.

S ohledem na momentální platná epidemiologická nařízení Vlády ČR nelze v současném stupni Protiepidemického systému provozovat žádné aktivity na vnitřních sportovištích. Poukaz na lekci si ovšem můžete objednat již nyní s tím, že se lekce bude konat v nejbližším termínu domluveném s lektorem po opětovném uvolnění vládních opatření. 

 

 

Při samotné objednávce nic neplatíte - na částku za lekci či více lekcí Vám bude následně vystavena faktura.

V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na eva@popbalet.cz, rádi je zodpovíme!
 

Děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že Vám tato novinka udělá radost!

Vaše Taneční škola InDance

 

 

 

 

 

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021