Aktuality

Nastavit filtry
Dokument byl vyvěšen od do
Druh dokumentu
Novinka
Reportáž
Video
Co máme za sebou

Online představení The Blame Game

30/04/2021
Vychutnejte si první, živý online přenos tanečníků souboru Pop Balet v představení The Blame Game od choreografky a lektorky Zuzky Dobešové! Již 30. dubna od 19:00 z prostoru Divadla X10. Užijte si večer nabitý taneční energií našich skvělých tanečníků z pohodlí domova!
více

Workshop Tance bez hranic nově online!

06/04/2021
Chcete si vyzkoušet, jak se tančí se světovými lektory na Tanci bez hranic? Máme pro Vás jedinečnou příležitost, jak zažít atmosféru Tance bez hranic v pohodlí Vašeho domova! Série jarních online workshopů začíná již tuto sobotu, jako první se představí úžasná Kino McHugh. Více info uvnitř!
více

Ponožky pro zdravotníky – Lehkým krokem v těžké době!

01/04/2021
Někdy je důležité se do věcí pořádně obout, ideálně v krásných ponožkách! Obujte se do toho s námi a podpořme spolu v této době naše zdravotníky symbolickým dárkem originálních ponožek. Za každý zakoupený pár darujeme jeden také zdravotníkovi či zdravotnici. Děkujeme za podporu i sdílení!
více

NOVINKA - Příměstský InDance tábor také v CHRUDIMI

01/04/2021
Už jste slyšeli o našem Příměstském InDance táboře? Nejste z Prahy? Máme pro Vás skvělou zprávu. První ročník našeho příměstského tábora se uskuteční také ve východních Čechách.
více

Nov-In-y InDance - nové vydání je tu!

23/02/2021
Nové, únorové vydání našich InDance Nov-In je na světě, a poprvé zcela v online podobě! Pohodlně se usaďte, ať jste kdekoliv, a vychutnejte si novinky, rozhovory a povídání ze světa Taneční školy InDance!
více

Kavárna InKafe hledá nové pomocníky

30/03/2021
Kavárna InKafe v InDance centru Hostivař ráda přijme nové pomocníky na práci v odpoledních hodinách! Ideální i pro rodiče, kteří si rádi přivydělají příjemnou prací v prostorách útulné kavárny InKafe. Více informací uvnitř!
více

Přihlašování na Baby Dance Camp 2021 je spuštěno!

26/06/2021 - 17/07/2021
Po měsících příprav Vám přinášíme dobrou zprávu - přihlašování na Baby Dance Camp 2021 spouštíme již v úterý 30. března ve 12:00!
více

InDance na čerstvém vzduchu

22/03/2021
Naše taneční sály jsou stále zavřené a nejspíš ještě dlouho budou. Máme proto plán, který by měl být v současné situaci funkční a bezpečný - přesouváme tanec, taneční lekce a nás všechny z vnitřních sálů na čerstvý vzduch! Pro zařízení venkovních stagí tak sháníme veškeré zázemí a obracíme se proto i na Vás. Můžete nás nějak podpořit?
více

InDance hledá dvorního videomakera!

21/03/2021
Naše Taneční škola InDance, působící v Praze, hledá dvorního videomakera, který by se odvážně chopil kreativního zpracování záznamu našich uměleckých projektů a akcí! Hledáme právě Tebe?
více

Pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor v Praze a Chrudimi!

12/07/2021 - 16/07/2021
Láká Vás Letní taneční škola, ale nejste si jistí, jestli by se Vám nestýskalo? Užijte si spoustu tance a zábavy s kamarády v létě na, letos prvním, Příměstském InDance táboře v Praze a Chrudimi!
více
1 2 3
Archiv
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021