Více

Taneční škola InDance

V Taneční škole InDance máme dlouholetou tradici, která vychází z jedinečné taneční metodiky, založené na propojení radosti z tance, krásy pohybu a znalostí lidského těla. Díky systematické výuce, vycházející z této jednotné metodiky a dlouholeté spolupráci s rehabilitací Medicavera, se v kurzech zaměřujeme také na prevenci vadného držení těla a psychosomatických poruch. S taneční školou InDance můžete vyhlásit válku bolavým zádům, zkráceným svalům i špatné fyzičce. Práci všech lektorů kontrolujeme pravidelnými hospitacemi. Lektoři během školního roku prochází řadou školení, která jsou zaměřená na taneční náplň lekce, choreografii i pedagogiku.

 

                           

 

JAKÝ STYL TANCE SE U NÁS UČÍ?

Ve všech našich kurzech se učí jednotný taneční styl, který se liší pouze dle charakteru lektora. Moderní tanec v našem podání v sobě nese prvky jazzového, současného, muzikálového tance, hipp hoppu i street dance. Pro lepší představu o našem tanečním stylu se můžete podívat na náš YouTube kanál. Kurzy jsou vedeny dle jednotné metodiky založené na poznatcích o vývoji lidského těla a spolupráci s fyzioterapeuty. 

JEDINEČNÁ VÝUKOVÁ METODIKA

Taneční škola InDance má dlouholetou tradici, která staví na jedinečné taneční metodice, která je založena na propojení radosti z tance a znalostí kineziologie a fyziologie. Tak je při výuce taneční techniky dbáno na pohyby vhodné pro danou věkovou kategorii a na správný vývoj pohybovéo aparátu. O naší metodice a výukovém programu čtěte více zde.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ HEJBLATA

Tanec je všestranná umělecká aktivita, kterou můžou všichni využívat ke zkvalitnění svého života. Důležitou součástí výukového programu taneční školy InDance jsou proto představení v divadle. Na těchto představeních, která probíhají dvakrát do roka, mají všichni žáci školy možnost předvést, co se naučili. Velkým přínosem je pro tanečníky možnost prožívání emocí, které jsou s vystupováním na jevišti spojené. Tato zkušenost je pro naše žáky nenahraditelná nejen po stránce taneční ale i po stránce lidské. Výrazně totiž ovlivní i jejich sebevědomé vystupování v běžném životě - například v krizových situacích jako jsou zkoušky nebo pohovor v práci. 

Program školy je koncipován tak, aby byl přístupný všem. Malým dětem, dospělým, začátečníkům i profesionálním tanečníkům, kteří se chtějí tanci věnovat vrcholově. Ať už je pro Vás tanec koníčkem, nebo smyslem života, v taneční škole InDance najdete své místo. Zdravý sebevědomý jedinec, schopný najít psychickou i fyzickou rovnováhu a spokojeně žít v dnešním zrychleném světě. To je hlavní cíl taneční školy InDance. 

 

                          

 

 

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021