Zlatý sál

Budova: InDance centrum Hostivař

Zlatý sál je součástí InDance centra Hostivař. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení. Podlaha je tak ideální i ze zdravotního hlediska. Vrchní vrstvu této podlahy tvoří profesionální taneční povrch Grabolett Broadway. Stropy v tomto sále jsou vysoké 4,5 metru. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále je k dispozici audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). Zlatý sál je součástí InDance centra Hostivař, nabízí tedy veškeré potřebné zázemí - šatny, sociální zařízení. Návštěvníci InDance centra zároveň můžou využívat služeb kavárny a dětského koutku.

Rozměry sálu jsou 7x12m.

SPOJENÍ


Autobusem 125, 175, 183 - zastávka Gercenova 

Ze stanice metra A Skalka cca 8 minut.

Tramvají 22, 26 - zastávka Nádraží Hostivař.

PRONÁJEM SÁLU


Pronájem Zlatého sálu Gercenova je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí ve Zlatém tanečním sále Gercenova) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

skrýt rozvrh sálu   zpět na seznam budov

Start:
End:

Read More
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím