Bílý sál

Budova: InDance centrum Hostivař

Adresa
Gercenova 1181/10
Praha 10, Hostivař
102 00

 

Velký bílý sál Gercenova je největším sálem taneční školy InDance. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení. Podlaha je tak ideální i ze zdravotního hlediska. Vrchní vrstvu této podlahy tvoří profesionální taneční povrch Grabolett Broadway v bílé barvě. Stropy v tomto sále jsou vysoké sedm metrů. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále jsou k dispozici mobilní baletní tyče, dále pak audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). Velký bílý sál je součástí InDance centra Hostivař, nabízí tedy veškeré potřebné zázemí - šatny, sociální zařízení. Návštěvníci InDance centra zároveň můžou využívat služeb kavárny a dětského koutku.

Rozměry sálu jsou 15x16m.

 

Spojení

Autobusem 125, 175, 183 - zastávka Gercenova.

Ze stanice metra A Skalka cca. 8 minut.

Tramvají 22, 26 - zastávka Nádraží Hostivař.

 

Pronájem sálu


Pronájem Velkého bílého sálu Gercenova je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí v Bílém tanečním sále Gercenova) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

 

 

skrýt rozvrh sálu   zpět na seznam budov

Start:
End:

Read More
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím