Velký sál

Budova: Taneční centrum Zvonková

Adresa
Zvonková 3048/2
Praha 10, Záběhlice
106 00

Taneční sál Zvonková je hlavním sálem taneční školy InDance, zároveň zde nalezneme i sídlo společnosti a kancelář. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení. Podlaha je tak ideální i ze zdravotního hlediska, samozřejmostí je speciální taneční povrch baletizol. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále jsou k dispozici pevné i mobilní baletní tyče, dále pak audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s CD/MC/MD a audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). V zázemí tanečního sálu Zvonková nalezneme šatny, sociální zařízení i sprchy.

Rozměry sálu jsou 11x12m.

Spojení


Autobusem ze stanice metra A Skalka.

175, 177, 138 - zastávka Zahradní Město nebo 195, 101 - zastávka Centrum Zahradní Město.

154 - zastávka Záběhlická škola.

22, 26 - zastávka Zahradní Město.

Pronájem sálu


Pronájem tanečního sálu Zvonková je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí v tanečním sále Zvonková) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

 

zobrazit rozvrh sálu   zpět na seznam budov

Malý sál

Budova: Taneční centrum Zvonková

Malý taneční sál Zvonková je jedním z nejnovějších sálů taneční školy InDance. Tento sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejíž základ se skládá z dřevěné vrstvy a speciálního gumového odpružení, které je pro tanečníky ideální i ze zdravotního hlediska. Vrchní část tvoří nejlepší taneční povrch na světě - Harlequin. Přesně Harlequin STANDFAST, který je vhodný nejen na jazzový a moderní tanec, ale současně i na step či společenský tanec. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále jsou k dispozici mobilní baletní tyče, audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s CD/MC/MD a audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). V zázemí tanečního sálu Zvonková nalezneme prostorné šatny, sociální zařízení i sprchy.


Rozměry sálu jsou  7,5x6,5m.

 

 

 

zobrazit rozvrh sálu   zpět na seznam budov

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím