Bolzanova

Budova: Taneční studio Bolzanova

Taneční sál Bolzanova je profesionálně vybavený taneční sál, který se nachází přímo v centru Prahy. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení, a je tak ideální i ze zdravotního hlediska. Podlaha je pokryta nejlepším tanečním povrchem na světe - Harlequin. Samozřejmostí je speciální taneční povrch baletizol. Sál má zrcadlovou stěnu ve tvaru L, která nabízí tanečníkovi možnost sledování dalšího rozměru jeho pohybů. V sále jsou k dispozici mobilní baletní tyče, dále pak audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). Zázemí tanečního sálu Bolzanova je zařízeno v moderním duchu a obklopuje tanečníky příjemnou atmosférou, nalezneme zde šatny, sociální zařízení i sprchy.

Rozměry sálu jsou 6 x 20 m.

 

Spojení


Metrem C stanice Hlavní nádraží (sál se nachází 1 minutu chůze od této zastávky).

Tramvají (5, 9, 15, 26 - zastávka Hlavní nádraží). Sál se nachází v těsné blízkosti této zastávky.

 

Pronájem sálu


Pronájem tanečního sálu Bolzanova je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí v tanečním sále Bolzanova) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

 

zobrazit rozvrh sálu   zpět na seznam budov

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím