Předškolní

Věková skupina 3-6 let. Kurzy pro předškolní děti.

Předškolní kurzy jsou vhodné pro děti již od 3 let, pokud jsou děti schopné samostatně bez přítomnosti rodičů vnímat průběh lekce. Mladší děti přijímáme podmínečně a jejich účast v kurzu posuzuje lektor či lektorka.

Co se děti učí? Vycházíme ze základní metodiky jazzového tance, zaměřené především na rozvoj pohybové koordinace a rytmického cítění. Využíváme spojení hry, tance a dětských písniček (muzikály, hrané i kreslené pohádky,...). Součástí lekce je preventivní cvičení podporující správné držení těla. Děti jsou vedené k základní pohybové koordinaci (pravá, levá ruka apod.). Dvakrát do roka se děti účastní celoškolních představení v divadle, kde předvádí, co se v hodinách naučily.

Na tancování stačí oblečení, ve kterém se děti cítí dobře (tepláky, tričko, legíny, sukýnka, trikot a jiné). Tančí se v bavlněných ponožkách nebo tanečních piškotech.

Kurzy v mateřských školách

Taneční škola InDance spolupracuje také s několika mateřskými školami, kam posílá své lektory, kteří vedou lekce přímo v prostorách MŠ. Do kurzů v MŠ lze přihlásit pouze děti, které navštěvují danou školu. Přihlášky se rozdávají na začátku školního roku ve školce a odevzdávají se také tam. Do těchto kurzů nelze přihlásit děti on-line.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HODd Úterý, 16:45 - 17:30, Antonie Zelbová, Oranžový sál
5 - 6 2 030 Kč volnoPřihlásit
HODj Pondělí, 13:45 - 14:30, Eva Špačková N., Oranžový sál
3 - 6 1 790 Kč volnoPřihlásit
HODi Pátek, 15:15 - 16:00, Viktorie Pešková, Oranžový sál
3 - 6 2 030 Kč volnoPřihlásit
HODh Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Tereza Šponiarová, Oranžový sál
5 - 6 2 030 Kč volnoPřihlásit
HODg Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Tereza Šponiarová, Oranžový sál
3 - 6 2 030 Kč volnoPřihlásit
HODf Středa, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
5 - 6 2 090 Kč volnoPřihlásit
HODe Středa, 16:45 - 17:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 2 090 Kč volnoPřihlásit
HODc Úterý, 16:00 - 16:45, Eva Špačková N., Oranžový sál
5 - 6 2 090 Kč volnoPřihlásit
HODb Čtvrtek, 15:15 - 16:00, Eva Špačková N., Oranžový sál
3 - 6 2 090 Kč volnoPřihlásit
HODa Pondělí, 16:00 - 16:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 2 090 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZMDf Středa, 16:15 - 17:00, Nikola Říhová, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDg Čtvrtek, 15:15 - 16:00, Michaela Radoměřská, Velký sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
ZMDe Středa, 15:30 - 16:15, Michaela Radoměřská, Malý sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDd Pondělí, 15:45 - 16:30, Michaela Radoměřská, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDh Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Jonáš Snítil, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDc Úterý, 15:45 - 16:30, Jonáš Snítil, Velký sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
ZMDb Úterý, 15:00 - 15:45, Pavlína Svobodová, Velký sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
ZMDa Pondělí, 16:30 - 17:15, Patricie Karasová, Malý sál
3 - 6 1 990 Kč volnoPřihlásit

Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha 4 - Michle, 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
MIDc Středa, 16:15 - 17:00, Veronika Bukovská, Sokol Michle
5 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDa Pondělí, 16:15 - 17:00, Veronika Bukovská, Sokol Michle
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDd Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
5 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDb Úterý, 16:15 - 17:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BODb Čtvrtek, 17:00 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
3 - 6 1 990 Kč volnoPřihlásit
BODa Středa, 15:30 - 16:15, Anna Kubišová Humhalová, Bolzanova
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit

Vinohrady - Elixír studio

Vinohradská 70, Praha 3 - Vinohrady, 130 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
VIDb Středa, 16:05 - 16:50, Eric Stibůrek, Sál Gíza
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
VIDa Pondělí, 16:05 - 16:50, Eric Stibůrek, Sál Gíza
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KRDd Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Eva Soukupová, Baletní sál
5 - 6 1 990 Kč volnoPřihlásit
KRDc Středa, 17:00 - 17:45, Míša Michlíková, Baletní sál
3 - 6 1 990 Kč volnoPřihlásit
KRDb Úterý, 15:00 - 15:45, Barbora Soukupová, Baletní sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
KRDa Pondělí, 17:00 - 17:45, Míša Michlíková, Baletní sál
5 - 6 1 990 Kč volnoPřihlásit

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SMDb Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Petra Skýpalová, Taneční sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
SMDa Pondělí, 16:00 - 16:45, Petra Skýpalová, Taneční sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit

Kulturní centrum Zahrada

Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov, 148 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZADb Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Gabriela Filípková, Sál Vltavín
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
ZADa Úterý, 16:45 - 17:30, Gabriela Filípková, Tělocvična
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit

Chrudim - Gymnázium J. Ressla

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CHDb Pátek, 15:00 - 15:45, Linda Janoušková, Aula GJR
3 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit
CHDa Úterý, 16:15 - 17:00, Lenka Preslová, Aula GJR
5 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PBDc Čtvrtek, 15:15 - 16:00, Johana Wetzlerová, Taneční sál InDance
3 - 6 1 550 Kč volnoPřihlásit
PBDb Středa, 16:30 - 17:15, Radka Jerglová, Taneční sál InDance
3 - 6 1 550 Kč volnoPřihlásit
PBDa Pondělí, 16:15 - 17:00, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
5 - 6 1 550 Kč volnoPřihlásit

GENIUS Mateřská škola o.p.s.

Světická 8, Praha 10 - Strašnice, 100 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
GSDb Středa, 15:00 - 15:45, Jonáš Snítil, GENIUS Mateřská škola o.p.s. - Smíchov
3 - 6 1 490 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
GSDa Čtvrtek, 15:00 - 15:45, Tereza Šajnarová, GENIUS Mateřská škola o.p.s. - Strašnice
3 - 6 1 490 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Dubeč

Starodubečská 506, Praha 10 - Dubeč, 10700

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
DUD Pátek, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, MŠ Dubeč
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Květnice

K Dobročovicům 70, Květnice - , 250 84

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KVD Středa, 16:00 - 16:45, Lucie Zavadilová, MŠ Květnice
3 - 6 1 390 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Kytičková mateřinka

Parmská 389, Praha 10 - Horní Měcholupy, 10900

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PADf Čtvrtek, 15:15 - 16:00, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADe Úterý, 14:30 - 15:15, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADd Čtvrtek, 14:30 - 15:15, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADc Čtvrtek, 13:45 - 14:30, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADb Úterý, 13:45 - 14:30, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADa Úterý, 13:00 - 13:45, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Polesná

Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy, 19016

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
POD Pátek, 15:00 - 15:45, Gabriela Nováková, MŠ Polesná
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím