1. taneční třída

V hodinách využíváme především současnou moderní hudbu, ale často i swingovou, jazzovou a muzikálovou.

Vycházíme ze základní metodiky jazzového tance, zaměřené především na rozvoj pohybové koordinace a rytmického cítění. Součástí lekce je preventivní cvičení podporující správné držení těla. Talentované děti mají možnost postupu do souborů Pop Balet, a věnovat se tak tanci vrcholově. Dvakrát do roka se děti účastní celoškolních představení v divadle, kde předvádí, co se v hodinách naučily.

Všechny kurzy probíhají 2x týdně 60 minut, pokud není uvedeno jinak. Nedoporučujeme kurzy navštěvovat pouze 1 x za týden, protože metodická koncepce výuky je vystavena na dva dny v týdnu.

Na tancování stačí oblečení, ve kterém se děti cítí dobře (tepláky, tričko, legíny, sukýnka, trikot a jiné). Tančí se v bavlněných ponožkách nebo tanečních piškotech.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HO1e Úterý, 15:30 - 16:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
6 - 8 2 690 Kč volnoPřihlásit
HO1d Úterý, 17:15 - 18:15, Gabriela Nováková, Oranžový sál
Čtvrtek, 17:15 - 18:15, Gabriela Nováková, Oranžový sál
6 - 9 3 990 Kč volnoPřihlásit
HO1c Úterý, 16:30 - 17:30, Eva Špačková N., Zlatý sál
Čtvrtek, 16:30 - 17:30, Eva Špačková N., Zlatý sál
6 - 9 4 190 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO1b Pondělí, 15:15 - 16:15, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Středa, 15:15 - 16:15, Jirka Jonáš, Oranžový sál
6 - 9 4 190 Kč volnoPřihlásit
HO1a Pondělí, 15:45 - 16:45, Pavlína Svobodová, Zlatý sál
Středa, 15:45 - 16:45, Pavlína Svobodová, Zlatý sál
6 - 9 3 990 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZM1d Úterý, 16:00 - 17:00, Michaela Radoměřská, Malý sál
6 - 8 2 590 Kč volnoPřihlásit
ZM1c Úterý, 15:15 - 16:15, Aneta Zapletalová, Velký sál
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
6 - 9 3 990 Kč volnoPřihlásit
ZM1b Pondělí, 17:00 - 18:00, Barbora Šimková, Malý sál
Středa, 17:00 - 18:00, Barbora Šimková, Malý sál
6 - 9 3 890 Kč volnoPřihlásit
ZM1a Pondělí, 15:00 - 16:00, Ilona Stara, Velký sál
Středa, 15:00 - 16:00, Ilona Stara, Velký sál
6 - 9 3 890 Kč volnoPřihlásit

Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha 4 - Michle, 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
MI1b Úterý, 15:15 - 16:15, Amálie Piskořová, Sokol Michle
Čtvrtek, 15:15 - 16:15, Amálie Piskořová, Sokol Michle
6 - 9 3 450 Kč volnoPřihlásit
MI1a Pondělí, 16:00 - 17:00, Viktorie Pešková, Sokol Michle
6 - 8 2 590 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BO1b Pondělí, 16:45 - 17:45, Rozálie Husáková, Bolzanova
6 - 8 2 590 Kč volnoPřihlásit
BO1a Úterý, 15:45 - 16:45, Tereza Pešková, Bolzanova
Čtvrtek, 15:45 - 16:45, Tereza Pešková, Bolzanova
6 - 9 3 990 Kč volnoPřihlásit

Vinohrady - Dance Café

Orlická 8, Praha 3 - Vinohrady, 130 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
VI1 Úterý, 17:30 - 18:30, Eric Stibůrek, Dance Café
Čtvrtek, 17:00 - 18:00, Eric Stibůrek, Dance Café
6 - 9 3 950 Kč volnoPřihlásit

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KR1b Úterý, 15:45 - 16:45, Jonáš Snítil, Krakov Baletní sál
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Jonáš Snítil, Krakov Baletní sál
6 - 9 3 890 Kč volnoPřihlásit
KR1a Pondělí, 15:45 - 16:45, Míša Michlíková, Krakov Baletní sál
Středa, 16:00 - 17:00, Míša Michlíková, Krakov Baletní sál
6 - 9 3 990 Kč volnoPřihlásit

Smíchov KC Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SM1 Pondělí, 15:00 - 16:00, Eric Stibůrek, Smíchov Taneční sál
Středa, 15:00 - 16:00, Eric Stibůrek, Smíchov Taneční sál
6 - 9 3 650 Kč volnoPřihlásit

Chodov KC Zahrada

Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov, 148 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZA1 Úterý, 15:30 - 16:30, Pavlína Svobodová, KC Zahrada Tělocvična
Čtvrtek, 15:30 - 16:30, Pavlína Svobodová, KC Zahrada sál Vltavín
6 - 10 3 850 Kč volnoPřihlásit

Daily Fitness Štěrboholy

Nákupní 389, Praha 10 - Štěrboholy, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
FS1 Úterý, 15:00 - 16:00, Tereza Šajnarová, Daily Fitness Štěrboholy
6 - 8 2 690 Kč volnoPřihlásit

Chrudim - Gymnázium J. Ressela

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CH1b Úterý, 16:00 - 17:00, Lenka Preslová, Chrudim aula GJR
Středa, 15:30 - 16:30, Lenka Preslová, Chrudim aula GJR
6 - 9 2 690 Kč volnoPřihlásit
CH1a Pondělí, 15:00 - 16:00, Agáta Dianová, Chrudim aula GJR
Pátek, 15:00 - 16:00, Agáta Dianová, Chrudim aula GJR
6 - 9 2 590 Kč volnoPřihlásit

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PB1b Úterý, 14:55 - 15:55, Johana Wetzlerová, Pardubice Malý sál
Pátek, 15:00 - 16:00, Johana Wetzlerová, Pardubice Velký sál
6 - 9 2 750 Kč volnoPřihlásit
PB1a Pondělí, 16:00 - 17:00, Lenka Preslová, Pardubice Velký sál
Středa, 17:15 - 18:15, Lenka Preslová, Pardubice Velký sál
6 - 9 2 850 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Bednářova Brno

Bednářova 496, Brno - jih, 619 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BR1 Pondělí, 15:00 - 16:00, Tereza Hyská, tělocvična ZŠ Bednářova
Středa, 15:00 - 16:00, Tereza Hyská, tělocvična ZŠ Bednářova
6 - 10 3 150 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Bratří Jandusů

Bratří Jandusů 2, Praha 10 - Uhříněves, 104 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
UH1 Pondělí, 16:00 - 17:00, Petra Císařová, Velká tělocvična ZŠ Bří. Jandusů
Středa, 16:00 - 17:00, Petra Císařová, Velká tělocvična ZŠ Bří. Jandusů
6 - 9 3 650 Kč volnoPřihlásit


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím