Nabídka kurzů

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ KURZ?

Zde si můžete vybrat z nabídky našich kurzů v aktuálním školním roce. Filtrování kurzů je vícenásobné, lze vybírat dle více kategorií. Stačí zaškrtnout své požadavky.

 

Ve všech našich kurzech se vyučuje moderní tanec (kombinace contemporary, jazz dance, musical dance) a lekce mají vždy stejnou strukturu a výukovou metodiku, jejíž součástí je rozcvička a následná technická a choreografická část. Kurzy se liší dle charakteru lektora a pokročilosti. Pokud potřebujete více informací před výběrem kurzů čtěte zde.

1. Pokud jsi nováček, bude pro Tebe nejlepší nejprve si vybrat město či městskou část, kde chceš kurz navštěvovat a také požadovanou věkovou kategorii.

2. Pokud jsi již v InDance tančil/a, vybírej dle sálu a dle typu kurzu.

Dalším důležitým faktorem pro výběr kurzu je také výběr lektora. Náš tým je složen ze zkušených lektorů, tanečníků a choreografů. Jejich medailonky si můžete přečíst zde

Pro přihlášení do vybraného kurzu je nutné se nejdříve přes naše stránky přihlásit, případně jako nový uživatel zaregistrovat.


BENEFITNÍ PROGRAM

Podobně jako v loňském roce je možné využít výhod našeho benefitního programu, kdy máte možnost za nové tanečníky, které nám doporučíte, a kteří provedou závaznou objednávku, získat jednorázovou slevu pro příští pololetí ve výši 300,- Kč za každého nového člena. Pokud jich tedy doporučíte více, můžete počítat s kumulativní slevou odpovídající počtu nových členů. Podrobné informace naleznete v přihlášce do kurzu.

Podmínky účasti v kurzech

Před přihlášením do našich kurzů se prosíme seznamte s našimi storno podmínkamiškolním řádem a se zpracováním osobních údajů.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


Daily Fitness Štěrboholy

Nákupní 389, Praha 10 - Štěrboholy, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
FSDa Úterý, 16:00 - 16:45, Tereza Šajnarová, Daily Fitness Štěrboholy
3 - 6 2 450 Kč volnoPřihlásit
FS1 Úterý, 15:00 - 16:00, Tereza Šajnarová, Daily Fitness Štěrboholy
6 - 8 2 690 Kč volnoPřihlásit

GENIUS Mateřská škola o.p.s.

Světická 8, Praha 10 - Strašnice, 100 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
GSDb Středa, 15:00 - 15:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, GENIUS Mateřská škola o.p.s. - Smíchov
3 - 6 1 750 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
GSDa Čtvrtek, 15:00 - 15:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, GENIUS Mateřská škola o.p.s. - Strašnice
3 - 6 1 750 Kč volnoNelze se registrovat přes internet


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím