Nabídka kurzů

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ KURZ?

Zde si můžete vybrat z nabídky našich kurzů v aktuálním školním roce. Filtrování kurzů je vícenásobné, lze vybírat dle více kategorií. Stačí zaškrtnout své požadavky.

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ KURZY ZAČÍNAJÍ OD TÝDNE 10.5.2021, k tomuto datu se lze také dohlašovat na kurzy zde. Pokud jste již na kurz přihlášeni, informace o místě (i novém místě), času a lektorovi svého kurzu najdete, když se přihlásíte do systému zde nebo také v tabulce zde.

Přihlašování na nový školní rok 2021/2022 bude spuštěno v červnu.

Ve všech našich kurzech se vyučuje moderní tanec (kombinace contemporary, jazz dance, musical dance) a lekce mají vždy stejnou strukturu a výukovou metodiku, jejíž součástí je rozcvička a následná technická a choreografická část. Kurzy se liší dle charakteru lektora a pokročilosti. Pokud potřebujete více informací před výběrem kurzů čtěte zde.

1. Pokud jsi nováček, bude pro Tebe nejlepší nejprve si vybrat město či městskou část, kde chceš kurz navštěvovat a také požadovanou věkovou kategorii.

2. Pokud jsi již v InDance tančil/a, vybírej dle sálu a dle typu kurzu.

Dalším důležitým faktorem pro výběr kurzu je také výběr lektora. Náš tým je složen ze zkušených lektorů, tanečníků a choreografů. Jejich medailonky si můžete přečíst zde

Pro přihlášení do vybraného kurzu je nutné se nejdříve přes naše stránky přihlásit, případně jako nový uživatel zaregistrovat.

 

 

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021