Soubory InDance

Výběrové soubory InDance v Pardubicích jsou skupiny tanečnic a tanečníků, kteří se chtějí věnovat tanci intenzivněji. V Pardubicích působí od letošního roku již tři skupiny: I. výběrový soubor InDance Pardubice, II. výběrový soubor InDance Pardubice a III. výběrový soubor InDance Pardubice. Do souboru se lze dostat skrze casting - konkurz, který se koná dvakrát do roka. Castingu se může zůčastnit jak tanečnice/tanečník, který navštěvuje volnočasové kurzy InDance tak i nadšení tanečníci z řad veřejnosti.

Soubory mají trénink třikrát týdně.

Do souboru se nelze volně přihlásit. Databázi členů a přihlašování spravuje kancelář taneční školy. Veškeré informace o platbách, akcích, zkouškách apod. rodiče a tanečníci obdrží e-mailem. Nemusí se tedy nijak přihlašovat přes webové stránky. Pokud byste potřebovali bližší informace, prosíme, kontaktujte kancelář školy na info@indance.cz nebo 602 121 000.

 

            

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím