Soubory Pop Balet

Mladé soubory Pop Balet můžeme považovat za líheň pro budoucí profesionální tanečníky. Vybraní talentovaní tanečníci a tanečnice mají možnost stát se členy souborů Pop Balet a intenzivně rozvíjet své nadání. Soubory jsou rozděleny dle věku (8 - 25 let) i schopností a pracují s nimi nejen ti nejlepší pedagogové a choreografové školy, ale také špičkoví zahraniční choreografové z celého světa. Kromě dalšího vzdělávání v oblasti umění připravují soubory vlastní projekty a reprezentují práci školy na domácí a zahraniční taneční scéně. Pop Balet z.s. se snaží tyto nadané mladé umělce podporovat a zajišťovat jejich umělecký, osobnostní i jevištní růst. 

Do souborů Pop Balet se dá dostat přes casting, který pořádáme několikrát ročně, informace naleznete v aktualitách nebo na naší facebookové stránce či přímo na stránkách popbalet.cz a jejich sociálních sítích (facebook, instagram).

Soubory mají trénink tři krát - čtyřikrát krát týdně. Viz rozvrhy pro tento školní rok níže. O lektorech a choreografech našich se souborů se více dozvíte zde.

Do souboru se nelze volně přihlásit. Databázi členů a přihlašování spravuje kancelář taneční školy. Veškeré informace o platbách, akcích, zkouškách apod. rodiče a tanečníci obdrží e-mailem. Nemusí se tedy nijak přihlašovat přes webové stránky. Pokud byste potřebovali bližší informace, prosíme, kontaktujte kancelář školy na info@indance.cz nebo 602 121 000 či přímo vedení souborů Pop Balet na eva@popbalet.cz nebo 602 330 539 (Eva Špačková Neuvirtová, ředtelka souborů Pop Balet).

Pro členy souborů Pop Balet platí následující STORNO PODMÍNKY. Prosíme o jejich přečtení před začátkem školního roku.

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím