Výběrové skupiny

Soubory Pop Balet - Pardubice

Soubory Pop Balet - Pardubice I ve východočeském regionu jsou tanečnice a tanečníci, kteří se chtějí věnovat tanci intenzivněji.  V Pardubicích působí od letošního roku tři soubory Pop Balet: Soubor Pop Balet 1 - Pardubice, Soubor Pop Balet 2 - Pardubice a Soubor Pop Balet 3 - Pardubice.  Pracují pod vedením lektorů z Pardubic i z Prahy. Více informací o výběrových souborech a možnosti stát se jejich součástí najdete zde.

 

 

 

Soubory Pop Balet

Taneční soubory Pop Balet můžeme považovat za líheň pro budoucí profesionální tanečníky. Soubory jsou rozděleny dle věku (8 - 25 let) i schopností a pracují s nimi nejen ti nejlepší pedagogové a choreografové školy, ale také špičkoví zahraniční choreografové z celého světa. Pop Balet z.s. se snaží tyto nadané mladé umělce podporovat a zajišťovat jejich umělecký, osobnostní i jevištní růst. Více informací o Tanečních souborech Pop Balet zde.

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím