Tancem ke zdraví

Tančím na párty

Baby už nebude sedět v koutě! A díky desátému dílu Tancem ke zdraví už nemusíte v koutě sedět ani Vy! Bára a Bára Vás naučí několik jednoduchých triků, díky kterým budete hvězdou každého večírku!

 

 

Hravě a zdravě v každém věku

Na své zdraví by člověk neměl zanevřít v žádném věku. Taneční škola InDance pořádá kurzy nejen pro předškoláky, školáky a dospěláky, ale také pro seniory, kteří se nebojí zdravého pohybu a chtějí udělat něco pro své tělo. Pár základních triků, které může v běžném životě využít každý z nás - ti mladší i ti starší, si ukážeme v devátém díle Tancem ke zdraví.

 

 

 

Cviky s miminkem

 

Máte malé dítě a nevíte, kde vzít čas na cvičení? V osmém díle si ukážeme, jak dítě využít nejen k mazlení, ale také k budování fyzické kondice. Jednoduché cviky, které dítě budou bavit a Vás nenechají na pochybách, že můžete udělat něco pro své tělo bez větších časových obětí.

 

 

Cvičíme ve dvou

Ve dvou se to lépe táhne a v sedmém díle Tancem ke zdraví to platí dvojnásob. Kamarádka, partner nebo třeba Vaše dítě, Vám pomůžou získat tělesnou i duševní rovnováhu. Naučte se improvizovat a uvolněte se v rytmu hudby nebo jen vlastního těla.

 

 

Posilujeme při vaření

Vaření, pečení, smažení nebo jen mazání svačiny do školy. Kuchyně se v šestém díle promění v malou soukromou tělocvičnu, která Vám pomůže udržet se v kondici, která je tolik potřebná pro Vaši tělesnou i psychickou pohodu. A tak láska a zdraví prochází kuchyní... 

 

 

Pohyb během prostojů

S neefektivně využitým časem se více či méně setkává každý z nás. S pátým dílem Tancem ke zdraví proměníte prostoje ve chvíle plné zdravého pohybu. Od zítřka se už na čištění zubů budete dívat úplně jinak...

 

 

Bolesti zad

Ve 4. díle se dozvíte, jak ulevit bolavým zádům a předejít bolesti hlavy, která častokrát přichází po dni stráveném za počítačem. Krátké a efektivní protažení Vám pomůže zůstat IN v průběhu celé pracovní doby a přicházet domů s úsměvem na tváři.

 

 

 

Tančíme s dítětem

Ve třetím díle si ukážeme, jak můžeme s našimi dětmi strávit čas nejen zábavně, ale také zdravě. Základní taneční prvky a jedinečná metodika taneční školy InDance je skvělou startovací čárou pro Vaše domácí tancování. A navázat můžete třeba v kurzech taneční školy InDance, kterou jsou otevřené již pro děti od 3 let …

 

Tanec v přírodě

Ve druhém díle si s Bárou a Bárou ukážeme, že pro své tělo můžeme udělat něco nejenom vždy, ale také všude. Například na lavičce v parku. Tancem ke zdraví i na čerstvém vzduchu - to je taneční škola InDance. 

 

Cviky v posteli

V prvním díle se naučíte několik jednoduchých postelových cviků, díky kterým vykročíte do nového dne tou správnou nohou.

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím