Tanec do škol

Nejedná se o reklamní akci. Cílem projektu je v dnešní době moderních technologií rozšířit dětem obzor o pohybových volnočasových aktivitách. Tanec do škol je zdarma a zúčastnit se ho může úplně každý.

Tanec do škol je pro děti v mateřských a základních školách do 9. třídy. Náš lektor během hodiny tělesné výchovy nazkouší s žáky krátkou choreografii a žáci za svou snahu dostanou diplom.

 

    

 

Jak událost probíhá?

Po dohodě se školou navštíví náše lektorka/lektor zpravidla hodinu tělocviku a pro děti připraví lekci moderního tance. 

Lekce zpravidla probíhá 45 minut v hodině tělesné výchovy, ale může proběhnout i v průběhu družiny. V mateřských školách proběhne v době dle domluvy. 

Lektor si hodinu vede sám. Nejprve si děti zorganizuje a představí se.  Následně proběhne rozcvička, které naše škola věnuje hodně velkou pozornost. Následně se děti naučí choreografii úměrnou ke svému věku. Když se děti snaží, dostanou diplom za účast Tance do škol. 

Lektor na Tanci do škol nebude sám.  Bude mít k ruce pomocníka jako technickou podporou, který celou akci vyfotí. Do pár dní zašle škole fotografie a ta si je může vložit do své fotogalerie nebo na nástěnku.

Kde jsme již tancovali?

Našeho projektu Tanec do škol se v loňském roce účastnily např. ZŠ K Milíčovu, Kořenského, Švehlova, Mendíků, Cimbůrkova, Olešská, Na Beránku – Montessori, Open Gate, MŠ Zvonková a další.

Chtěli byste, abychom přišli i do Vaší školy?

Stačí napsat na info@indance.cz nebo zavolat na 602 121 000.

Fotogalerie

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím