Letní taneční škola

Letní taneční škola je soustředění pořádané Taneční školou InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od šesti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy.

Vítáni jsou pochopitelně i úplní začátečníci - taneční lekce jsou totiž rozdělené podle věku i pokročilosti tanečníků. Ty povedou zkušení lektoři Taneční školy InDance. Každá skupina bude pracovat se dvěma až třemi lektory denně. Tanečníci tak dostanou jedinečnou možnost seznámit se větším množstvím tanečních stylů - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV, theatre a musical dance.
 

Každý má svůj vysněný ráj. Představte si místo snů. Místo, kam byste rádi jezdili a kde byste rádi odpočívali. Protože jste tanečníci, nesmí na tomto místě chybět hudba ani tanec. A s kým byste na toto místo rádi jeli? No přece s přáteli a s lidmi, které také baví tancování.

Chcete vědět více? Podívejte se na naše stránky Letní taneční školy.
 

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLU 2021


 

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím