Letní taneční škola

Letní taneční škola je soustředění Taneční školy InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od šesti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy.

Vítáni jsou pochopitelně i úplní začátečníci - taneční lekce jsou totiž rozdělené podle věku i pokročilosti tanečníků. Ty povedou zkušení lektoři Taneční školy InDance. Každá skupina bude pracovat se dvěma až třemi lektory denně. Tanečníci tak dostanou jedinečnou možnost seznámit se větším množstvím tanečních stylů - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV, theatre a musical dance.
 

 

Červenou Karkulku jistě nemusím dlouze představovat. Vypráví se o ní stará legenda, kdy šla odnést své babičce košík s jídlem a obě dvě zbaštil vlk. V legendě se také praví, že je obě zachránil hajný. Co ale jistě nevíte - jak to s Karkulkou bylo dál?

Chcete vědět více? Podívejte se na stránky Letní taneční školy.


CHCI SE PŘIHLÁSIT NA LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLU 2022

 

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím