Letní taneční škola

Letní taneční škola je soustředění pořádané Taneční školou InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od 6ti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy.

Vítáni jsou pochopitelně i úplní začátečníci - taneční lekce jsou totiž rozdělené podle věku i pokročilosti tanečníků. Ty povedou zkušení lektoři Taneční školy InDance. Každá skupina bude pracovat se dvěma až třemi lektory denně. Tanečníci tak dostanou jedinečnou možnost seznámit se větším množstvím tanečních stylů - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV, theatre a musical dance.
 

Už jste se setkali s dívkou, která nosí kostkovaný kabát, čapku a pořád něco zkoumá? Tak to je naše mladá detektivka Sharlota. Postrach všech zločinců. Pojeďte s námi do Grandhotelu Medlov, kde se děje něco podivného a pomozte Sharlotě přijít na velkou záhadu. Z Grandhotelu totiž zmizel jeden zaměstnanec a stopy po jeho zmizení nedávají smysl. I výpovědi svědků se liší. Pokud Vás případ láká, můžete své 'šedé buňky mozkové' zapojit už při hraní LTŠ hry!

Chcete vědět více? Podívejte se na naše stránky Letní taneční školy.
 

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLU 2020
 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021