Soukromé taneční lekce

Posuňte své taneční dovednosti na novou úroveň díky individuálním lekcím s lektory InDance! Lekce můžete také věnovat třeba k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost, s dárkovým poukazem na libovolný počet lekcí!

 

                                                                                                                 

 

 

Naše Taneční škola InDance si pro Vás připravila skvělou novinku - způsob, jak si i v těchto dobách zatančit a dále se zdokonalovat, a to prostřednictvím možnosti objednat si individuální trénink jeden na jednoho s našimi skvělými lektory. Je to poprvé za naši dlouhou a bohatou historii, co takový program vznikl.

Chcete strávit hodinu čistého času se zkušeným tanečním lektorem či lektorkou, který se bude věnovat pouze Vám? Chcete se zlepšit v technice, vytvořit vlastní taneční variaci nebo si prostě jen zatančit? Budete si moci předem domluvit, jaký trénink chcete, jakým tanečním dovednostem se chcete věnovat, v čem se chcete zlepšit. Bude to Váš čas, který se bude řídit Vaším přáním.

Individuální lekci si můžete objednat prostřednictvím tohoto přihlašovacího formuláře. Jednoduše si vyberete, s kým z našich lektorů si chcete zatančit, kolik lekcí budete chtít, a do poznámky stručně napíšete, co od tréninku očekáváte. My Vás následně propojíme s vybranou lektorkou/lektorem, se kterými už si domluvíte napřímo, čemu se chcete věnovat, v jakém tanečním sále, a také kdy. Formulář obsahuje i konkrétní informace o cenách individuálních lekcí. 

Lektoři jsou podle svých zkušeností rozděleni do tří kategorií - junior, senior a VIP. Ručíme za kvalitu všech našich lektorů. Juniorní lektor umí perfektně metodiku InDance. Je sám velmi aktivním tanečníkem, v naprosté většině členem našich výběrových souborů či jiných pokročilých tanečních skupin. Má za sebou řadu tanečních vystoupení a sám již vytvořil několik choreografií. 

Seniorní lektoři jsou ti, kteří mají dlouholeté zkušenosti v naší Taneční škole InDance, dlouhodobě se účastní stáží, workshopů a komerčních vystoupení. Podílí se na velkých uměleckých projektech a sami jsou mentory pro své mladší kolegy, kterým předávají své bohaté zkušenosti. Kromě toho, že mají perfektně v malíku InDance metodiku, dokáží lekci obohatit o další zajímavé prvky. 

Pro skutečné taneční labužníky je zde pak naše sekce VIP individuálních hodin, kdy si budete moci zatančit například s ředitelkou našich tanečních souborů Pop Balet Evou Špačkovou Neuvirtovou, s ředitelkou mezinárodní taneční stáže Tanec bez hranic Bárou Stulíkovou, s ředitelkou Výběrových souborů InDance Lenkou Preslovou nebo dokonce s uměleckou vedoucí a zakladatelkou Taneční školy InDance, Majkou Piskořovou-Veselou.

 

  

 

 

PROFILY LEKTORŮ

Zde se můžete podívat na profily našich lektorů, kteří budou individuální lekce učit!

 

JUNIOR (450 Kč/lekce)

Agáta Černá

Vanda Hejnová

David Horák

Linda Janoušková 

Tereza Klímová-Humhalová

Aneta Krejčík-Plšková

Natálie Machková

Viktorie Pešková

Alice Silná

Eric Stibůrek

Aneta Střílková

Anežka Veselá

 

SENIOR (650 Kč/lekce)

Eliška Antošová

Sabina Bažantová

Veronika Bjalončíková

Veronika Ehlenová

Klára Hejnová

Míša Michlíková

Lenka Skácelíková

Eva Skácelíková

Klára Šútovská

Pavlína Vejnarová

Franziska Vosenová

Aneta Zapletalová

Lucie Zavadilová

Viktor Zbořil

 

VIP (850 Kč/lekce)

Bára Stulíková

Lenka Preslová

Majka Piskořová-Veselá 

 

Individuální lekce můžete věnovat svým blízkým také jako vánoční, narozeninový či jakýkoliv jiný dárek. V takovém případě prosím zaškrtněte ve formuláři možnost “Chci dárkový poukaz”.

S ohledem na momentální platná epidemiologická nařízení Vlády ČR nelze v současném stupni Protiepidemického systému provozovat žádné aktivity na vnitřních sportovištích. Poukaz na lekci si ovšem můžete objednat již nyní s tím, že se lekce bude konat v nejbližším termínu domluveném s lektorem po opětovném uvolnění vládních opatření. 

 

Při samotné objednávce nic neplatíte - na částku za lekci či více lekcí Vám bude následně vystavena faktura.

V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na eva@popbalet.cz, rádi je zodpovíme!
 

Děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že Vám tato novinka udělá radost!

Vaše Taneční škola InDance

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím