Úvod

InDance hledá dvorního videomakera!

16/02/2021
Naše Taneční škola InDance, působící v Praze, hledá dvorního videomakera, který by se odvážně chopil kreativního zpracování záznamu našich uměleckých projektů a akcí! Hledáme právě Tebe?
více

Nov-In-y InDance - nové vydání je tu!

23/02/2021
Nové, únorové vydání našich InDance Nov-In je na světě, a poprvé zcela v online podobě! Pohodlně se usaďte, ať jste kdekoliv, a vychutnejte si novinky, rozhovory a povídání ze světa Taneční školy InDance!
více

Kavárna InKafe hledá nové pomocníky

16/02/2021
Kavárna InKafe v InDance centru Hostivař ráda přijme nové pomocníky na práci v odpoledních hodinách! Ideální i pro rodiče, kteří si rádi přivydělají příjemnou prací v prostorách útulné kavárny InKafe. Více informací uvnitř!
více

Pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor!

12/07/2021 - 16/07/2021
Láká Vás Letní taneční škola, ale nejste si jistí, jestli by se Vám nestýskalo? Pro ty z Vás, kteří by si rádi v létě zatančili a užili spoustu zábavy s kamarády, ale raději večer přespali doma, jsme připravili skvělou novinku - pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor!
více

Soukromé lekce s lektory InDance

17/02/2021
Posuňte své taneční dovednosti na novou úroveň díky individuálním lekcím s lektory InDance! Lekce můžete objednávat po celý rok a darovat třeba k narozeninám nebo pod stromeček, s dárkovým poukazem na libovolný počet lekcí!
více

Kouzlo orientálního tance v InDance

27/01/2021
S velikou radostí představujeme novinku mezi našimi kurzy, a tou je orientální tanec! O co se jedná? Podívejte se na krátké video od naší nové lektorky, Heleny Tišlerové. V kombinaci s běžným kurzem navíc získáte slevu 60% na levnější kurz!
více

Aktuální informace o provozu v InDance

04/01/2021
Aktuální informace o provozu v InDance od nového roku 2021, vzhledem k opětovnému uzavření kurzů, se dočtete zde.
více
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021