Příměstský tábor

 

Láká Vás Letní taneční škola, ale raději byste večer přespali doma? Pro ty z vás, kteří by si rádi v létě zatančili s našimi lektory a strávili báječný týden s kamarády, jsme připravili novinku - pojďte s námi na Příměstský InDance tábor!

Pětidenní tábor, od pondělí do pátku, je určen pro všechny zájemce o tanec a táborovou zábavu od pěti let. Vítáni jsou stálí členové naší Taneční školy InDance, stejně tak i nováčci, které láká možnost pořádně si zatančit a poznat nové přátele. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Lekce povedou zkušení lektoři naší školy a spolu s dalšími skvělými vedoucími zajišťují nabitý program na celý týden. Příměstský tábor je tak například ideální přípravou na naše výjezdové soustředění, Letní taneční školu, pro ty, kteří by chtěli vyjet s námi a váhají. 

Už můžeme prozradit, že na letním Příměstském InDance táboře 2022 se můžete těšit na dobrodružnou cestu a hledání pokladu! Tábory opět proběhnou v Praze i Chrudimi.


 

Léto 2022

Lovci pokladů

11. 7. - 15. 7. 2022 - PRAHA - InDance centrum Hostivař - více informací zde

11. 7. - 15. 7. 2022 - CHRUDIM - Gymnázium Josefa Ressela - více informací zde

 

                                               
 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím