Příměstský InDance tábor

 

Máte rádi tanec? Chcete si užít táborové aktivity a poznat nové kamarády? Možná spíte rádi ve svých postýlkách a necítíte se na to odcestovat mimo domov, nebo nemáte tolik času strávit s námi celý týden na Letní taneční škole a přesto byste si chtěli s našimi lektory zatančit i v létě? Přesně pro vás jsme připravili novinku - Příměstský InDance tábor!

 

Tato pětidenní akce, od pondělí do pátku, je určena pro všechny zájemce o tanec a dobrou zábavu od pěti let. Těšíme se na známé tváře, které navštěvují naše kurzy v průběhu roku, stejně tak i na nováčky, kteří si s námi tanec chtějí vyzkoušet. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí. Lekce povedou zkušení lektoři naší školy a spolu s dalšími skvělými vedoucími se o vás budou starat v průběhu celého dne. Příměstský tábor je tak například ideální přípravou na naše výjezdové soustředění, Letní taneční školu, pro ty, kteří by chtěli vyjet s námi a váhají!

 

PŘÍMĚSTSKÝ INDANCE TÁBOR 2021

Čtyři živly

12. - 16. července

 

InDance centrum Hostivař, Praha - více informací ZDE

Gymnázium J. Ressla, Chrudim - více informací ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím