Hejblata - taneční představení


Tanec je umění a patří na jeviště.

Představení Hejblata jsou závěrečná představení, která se konají dvakrát ročně - vždy před Vánocemi a na konci školního roku. Všechny tanečnice a tanečníci, kteří navštěvují kurzy Taneční školy InDance, mají šanci předvést  výsledky své půlroční práce na lekcích v divadle. Představení jsou nedílnou a velmi důležitou součástí výukové metodiky naší školy. Jsou velkou motivací pro práci v kurzu. 

Každému vystoupení předchází hodně práce - zlepšení taneční techniky, fyzické kondice, práce na choreografii pod vedením zkušené lektorky či lektora. Na Hejblatech májí diváci jedinečnou příležitost tuto práci ocenit a odměnit výkony tanečníků velkým potleskem. Čeká na vás velkolepá "show" všech tanečních kurzů InDance a také ukázka práce Souborů Pop Baletu.

Představení Hejblata se konají v Praze v Salesiánském divadle v Kobylisích, v Chrudimi v Divadle Karla Pippicha a v Pardubicích ve Východočeském divadle.

 

 

Přesný rozpis skupin pro Vánoční i Letní Hejblata bude upřesněn přibližně měsíc a půl před daným představením na našich webových stránkách a FB taneční školy. Přibližně měsíc před představeními obdržíte veškeré souhrné informace.

Prohlédněte si naší fotogalerii, kde najdete archiv fotek z jednotlivých vystoupení Hejblat.

 

 

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím