Projekty

Hejblata

Tanec je umění a patří na jeviště. Představení Hejblata jsou závěrečná školní představení, která se konají dvakrát ročně - vždy před Vánoci a na konci školního roku. Všechny tanečnice a tanečníci, kteří navštěvují naše kurzy, mají šanci předvést své výsledky v divadle. Představení jsou nedílnou a velmi důležitou součástí výukové metodiky naší školy. Na Hejblatech máte jedinečnou příležitost ocenit výkony tanečníků. Čeká na vás velkolepá "show" všech tanečních kurzů InDance a souborů Pop Baletu.

 

 

Letní taneční škola

Letní taneční škola je soustředění Taneční školy InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od 6ti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o   součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit   všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy. Více informací najdete na webu a Facebooku Letní taneční školy, přihlašování na letošní ročník již běží!

 

 

Tanec bez hranic

Tanec bez hranic je největší mezinárodní taneční stáž v ČR a v roce 2022 oslaví své 25. výročí. Účastníci Tance bez hranic poznají na vlastní kůži, jaké to je tančit pod vedením špičkových světových lektorů. Kromě vám již známých lektorů se na Tanci bez hranic opět objeví několik nových tváří, které patří mezi jedničky ve svém tanečním stylu! Budete mít možnost pochytit nejrůznější kombinace jazzové techniky s moderním contemporary, nasát energii od lektorek a lektorů, ale i od svých kolegů tanečníků! To však stále není vše! Více informací o choreografech a novinkách roku 2022 si přečtete na webu Facebooku Tance bez hranic.

 

 

Baby Dance Camp

Baby Dance Camp je letní taneční tábor pro rodiny s malými dětmi od 3 do 9 let, jehož cílem je rozvinout základní cit pro rytmus, melodii, pohyb a motoriku dítěte a zároveň si domů odvést krásný společný zážitek z pohádkové atmosféry. Baby Dance Camp je jedinečná akce! Do programu je zapojena celá rodina, která prožívá všechny aktivity, zážitky a zábavu dohromady. Veškeré informace najdete na oficiálních webových stránkách Baby Dance Campu.

 

 

Tanec do škol

Cílem projektu je v dnešní elektrotechnické době rozšířit dětem obzor o volnočasových aktivitách. Tanec do škol je pro děti v mateřských a základních školách do 9. třídy. Náš lektor během hodiny tělesné výchovy secvičí s žáky krátkou choreografii a žáci za svou snahu dostanou diplom.

 

 

Tancem ke zdraví

Taneční škola InDance se postará o Vaše zdraví i online! Seriál Tancem ke zdraví, který vznikl ve spolupráci s OnaDnes, Vás v 10. dílech seznámí s tím, jak udělat z tance zdravou a hravou součást Vašeho běžného dne. S InDance na iDnes - buďte IN a vydejte se TANCEM KE ZDRAVÍ. 

 

 

 

Příměstský InDance tábor

Láká Vás Letní taneční škola, ale raději byste večer přespali doma? Pojeďte s námi na Příměstský InDance tábor! Pětidenní taneční akce je určena pro všechny tanečníky i netanečníky od 5 let, kteří mají rádi tanec a společnou zábavu. Nezáleží jestli k nám chodíte přes rok, nebo si s námi chcete jen vyzkoušet taneční lekce, všichni jste vítáni! Akce probíhá na jaře i v létě v Praze (v InDance centru Hostivař) i v Chrudimi (v areálu Gymnázia J. Ressla). Prožijete dny plné taneční lekcí a celoráborové hry po boku našich výjimečných lektorů a lektorek.

 
 
 

InDancátka

Chcete, aby Vaše dítě mělo zdravý pohyb, zlepšovalo motoriku, rytmus a tvořivost? Chcete, aby se zapojilo do menší skupinky dětí a zvykalo si na kolektiv i na jiné dospělé? Potřebujete pro něj cenově příznivé hlídání? Přihlaste ho do InDancátek, dopoledního klubu pro předškolní děti ve věku od 2,5 do 7 let v InDance centru Hostivař. Více informací zde.

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím