Projekty

Hejblata - taneční představení

Tanec je umění a patří na jeviště. Představení Hejblata jsou závěrečná školní představení, která se konají dvakrát ročně - vždy před Vánoci a na konci školního roku. Všechny tanečnice a tanečníci, kteří navštěvují naše kurzy, mají šanci předvést své výsledky v divadle. Představení jsou nedílnou a velmi důležitou součástí výukové metodiky naší školy. Na Hejblatech máte jedinečnou příležitost ocenit výkony tanečníků. Čeká na vás velkolepá "show" všech tanečních kurzů InDance a souborů Pop Baletu.

 

 

Letní taneční škola

 Letní taneční škola je soustředění pořádané Taneční školou InDance a mohou se   ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od 6ti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o   součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit   všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme   každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy. Více informací najdete na webu a Facebooku Letní taneční školy, přihlašování na letošní ročník již běží!

 

 

MadLove Dance

Naše láska k tanci nezná mezí. Rádi se s Vámi o ní podělíme na podzimní akci MadLove Dance. Krásná příroda v areálu hotelu Medlov, nejlepší lektoři taneční školy InDance, tanec, zábava, nezapomenutelné zážitky, to vše se chystá během podzimních prázdnin.

 
 
 

Ski Dance

Lyže v tanci, tanec na lyžích, taneční lyžovačka - pojeďte s námi na SKI DANCE. o jarních prázdninách! Využijeme ideální polohy tanečního střediska Medlov v blízkosti lyžařského střediska Harusák a užijeme si týden plný tance, lyžování a dalších zimních radovánek. Lektoři Taneční školy InDance i zkušení lyžařští instruktoři se již nemohou dočkat až si s vámi užijí spoustu zábavy jak na sněhu, tak na tanečním sále!

 

 

Tanec bez hranic

Tanec bez hranic je největší mezinárodní taneční stáž v ČR a v roce 2017 jsme oslavili 20. výročí. Účastníci Tance bez hranic poznají na vlastní kůži, jaké to je tančit pod vedením špičkových světových lektorů. Kromě vám již známých lektorů se na Tanci bez hranic opět objeví několik nových tváří, které patří mezi  jedničky ve svém tanečním stylu! Budete mít možnost pochytit nejrůznější kombinace jazzové techniky s moderním contemporary, nasát energii od lektorek a lektorů, ale i od svých kolegů tanečníků! To však stále není vše! Více informací o choreografech a novinkách roku 2021 si přečtete na webu Facebooku Tance bez hranic.

 

 

Baby Dance Camp

Baby Dance Camp je letní taneční tábor pro rodiny s malými dětmi od 3 do 9 let, jehož cílem je rozvinout základní cit pro rytmus, melodii, pohyb a motoriku dítěte a zároveň si domů odvést krásný společný zážitek z pohádkové atmosféry. Baby Dance Camp je jedinečná akce! Do programu je zapojena celá rodina, která prožívá všechny aktivity, zážitky a zábavu dohromady. Veškeré informace najdete na oficiálních webových stránkách Baby Dance Campu.

 

 

Tanec do škol

Cílem projektu je v dnešní elektrotechnické době rozšířit dětem obzor o volnočasových aktivitách. Tanec do škol je pro děti v mateřských a základních školách do 9. třídy. Náš lektor během hodiny tělesné výchovy secvičí s žáky krátkou choreografii a žáci za svou snahu dostanou diplom.

 

 

Tancem ke zdraví

Taneční škola InDance se postará o Vaše zdraví i online! Seriál Tancem ke zdraví, který vznikl ve spolupráci s OnaDnes, Vás v 10. dílech seznámí s tím, jak udělat z tance zdravou a hravou součást Vašeho běžného dne. S InDance na iDnes - buďte IN a vydejte se TANCEM KE ZDRAVÍ. 

 

 

 

Soukromé taneční lekce

Posuňte své taneční dovednosti na novou úroveň díky individuálním lekcím s lektory InDance. Lekce můžete také darovat  pod stromeček nebo k  narozeninám, s dárkovým poukazem na libovolný počet lekcí!

 

 

 

 

Příměstský InDance tábor

Máte rádi tanec? Chcete si užít táborové aktivity a poznat nové kamarády? Možná spíte rádi ve svých postýlkách a necítíte se na to odcestovat mimo domov, nebo nemáte tolik času strávit s námi celý týden na Letní taneční škole a přesto byste si chtěli s našimi lektory zatančit i v létě? Přesně pro vás jsme připravili Příměstský InDance tábor. Tato pětidenní akce je určena pro všechny zájemce o tanec a dobrou zábavu od 5 let. Nezáleží jestli k nám chodíte přes rok, nebo si s námi chcete vyzkoušet tanec jen v létě, na všechny se moc těšíme. Akce probíhá v Praze v InDance centru Hostivař a v Chrudimi v areálu Gymnázia J. Ressla. Celý den se o vás budou starat zkušení lektoři a lektorky naší školy a vedoucí z InDance týmu.
 
 
 

InDancátka

Chcete, aby Vaše dítě mělo zdravý pohyb, zlepšovalo motoriku, rytmus a tvořivost? Chcete, aby se zapojilo do menší skupinky dětí a zvykalo si na kolektiv i na jiné dospělé? Potřebujete pro něj cenově příznivé hlídání? Přihlaste ho do InDancátek, dopoledního klubu pro předškolní děti ve věku od 2,5 do 7 let v InDance centru Hostivař. Více informací zde.

 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím