Kontakty

Sídlo:

POP BALET, z.s.
Taneční škola InDance
Zvonková 3048/2
106 00 Praha 10

Číslo účtu:

Fio banka, a.s. Praha 1,
taneční škola: 2700072653/2010,
letní akce: 2300214974/2010.
Platbu provádějte pouze pod variabilním symbolem, který Vám byl automaticky vygenerován.

IČO:

708 04 818

 

Taneční sály:

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková

Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

Základní školy
Horní Měcholupy, Uhříněves, Jesenice

Mateřské školy
Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

 
Centrální e-mail: info@indance.cz

Kontakty kancelář InDance

Katka Růžičková Ředitelka  Katka Růžičková +420 602 121 000 katka@popbalet.cz
Filip Chodl

Kancelář InDance

Lada Šulcová +420 602 121 000 info@indance.cz
Filip Chodl PR Filip Chodl +420 777 073 667 filip@popbalet.cz
Majka Piskořová Veselá Umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá +420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Ředitelka Pop Balet Eva Špačková Neuvirtová +420 602 330 539 evicka@indance.cz
Patrik Bursa

Baby Dance Camp

Letní taneční škola

Patrik Bursa +420 722 923 351 patrik@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Tanec bez hranic Bára Stulíková +420 728 866 080 produkce@tanecbezhranic.cz
Eva Špačková Neuvirtová

Letní a výjezdové akce, workshopy

Veronika Ehlenová +420 602 151 262 veronika@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová

Provoz, sály,

pronájmy

Pavlína Jasná +420 602 121 030 pavlina@indance.cz

Adresář lektorů

Eliška AntošováEliška Antošová721538171 elishka@indance.cz
Sabina BažantováSabina Bažantová+420 602 121 000 info@indance.cz
Anna ČernickáAnna Černická+420 775 571 180 anna@indance.cz
Zuzana DobešováZuzana Dobešová+420 603 713 750 zuzka@indance.cz
Viktoryia DoroshenkoViktoryia Doroshenko705105947 viky@indance.cz
Veronika EhlenováVeronika Ehlenová+420 602 151 262 veronika@popbalet.cz
Veronika FárováVeronika Fárová+420 723 557 558 verca@indance.cz
Tereza HalouskováTereza Halousková+420 602 121 000 info@indance.cz
Klára HejnováKlára Hejnová+420 602 460 416 klarka@indance.cz
Tereza HyskáTereza Hyská+420 777 056 069 terca@indance.cz
Karel JindaKarel Jinda+420 602 121 000 info@indance.cz
Jirka JonášJirka Jonáš+420 603 509 648 jirka@popbalet.cz
Anna KafkováAnna Kafková+420 605 358 314 anicka@indance.cz
Jacqueline LumandeJacqueline Lumande+420 776 756 600 jackie@indance.cz
Míša MichlíkováMíša Michlíková+420 777 060 584 misa@indance.cz
Jitka NahálkováJitka Nahálková +420 728 948 010 jitka@popbalet.cz
Tereza PalanováTereza Palanová+420 736 159 157 tereza@indance.cz
Majka Piskořová VeseláMajka Piskořová Veselá+420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Lenka PreslováLenka Preslová+420 731 522 664 lenka@popbalet.cz
Tereza RosenbaumováTereza Rosenbaumová+420 737 188 048 terezka@indance.cz
Eva SkácelíkováEva Skácelíková774680292 evcaska@seznam.cz
Lenka SkácelíkováLenka Skácelíková722495230 leni.skacelikova@seznam.cz
Eva SoukupováEva Soukupová604834565 soukupova.evca@email.cz
Sára StoulilováSára Stoulilová775740033 sara.stoulilova@gmail.com
Bára StulíkováBára Stulíková+420 728 866 080 bara@indance.cz
Eva Š. NeuvirtováEva Š. Neuvirtová+420 602 330 539 evicka@indance.cz
Franziska VosenováFranziska Vosenová+420 606 903 802 franziska@indance.cz
Aneta ZapletalováAneta Zapletalová+420 721 434 017 aneta@indance.cz
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová+420 774 066 723 lucka@indance.cz
Viktor ZbořilViktor Zbořil+420 777 582 952 viktor@popbalet.cz
Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018