Kontakty

Sídlo:

POP BALET, z.s.
Taneční škola InDance
Zvonková 3048/2
106 00 Praha 10

Číslo účtu:

Fio banka, a.s. Praha 1,
taneční škola: 2700072653/2010,
letní akce: 2300214974/2010.
Platbu provádějte pouze pod variabilním symbolem, který Vám byl automaticky vygenerován.

IČO:

708 04 818

 

Taneční sály:

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - Taneční studio Vinohrady
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Michle
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková

Zeleneč

Chrudim
Pardubice

Slaný


Základní školy
Horní Měcholupy, Uhříněves

Mateřské školy
Horní Měcholupy, Dubeč, Újezd nad Lesy, Praha 10

 
Centrální e-mail: info@indance.cz

Kontakty kancelář InDance

Filip Chodl Ředitel Filip Chodl +420 777 073 667 filip@popbalet.cz
Majka Piskořová Veselá Umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá +420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Filip Chodl

Klientský servis InDance

Lada Šulcová +420 602 121 000 info@indance.cz
Komunitní manažer Ondřej Bradáč +420 723 731 299 ondrej@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Ředitelka souborů Pop Balet Eva Špačková Neuvirtová +420 602 330 539 evicka@indance.cz
Eva Špačková Neuvirtová Tanec bez hranic Bára Stulíková +420 728 866 080 director@tanecbezhranic.cz
Manažer výjezdních akcí Petr Novák +420 602 365 795 petr@popbalet.cz
Veronika Bjalončíková

Klientský servis výjezdních akcí

Veronika Bjalončíková +420 773 232 242 werca@indance.cz
Patrik Bursa

Čaroděj

Patrik Bursa +420 722 923 351 patrik@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová

Provoz, sály,

pronájmy

Pavlína Jasná +420 602 121 030

pavlina@indance.cz

Adresář lektorů

Eliška AntošováEliška Antošová721538171 elishka@indance.cz
Sabina BažantováSabina Bažantová+420 602 121 000 sabina@popbalet.cz
Veronika BjalončíkováVeronika Bjalončíková+420 773 232 242 werca@indance.cz
Agáta ČernáAgáta Černá608 805 250 agata@indance.cz
Lucie DobešováLucie Dobešová731409926 lucie@indance.cz
Zuzana DobešováZuzana Dobešová+420 603 713 750 zuzka@indance.cz
Veronika EhlenováVeronika Ehlenová+420 732 434 746 veronika@indance.cz
Veronika FárováVeronika Fárová+420 723 557 558 verca@indance.cz
Gabriela FilípkováGabriela Filípková720363482 gabi@indance.cz
Tereza HalouskováTereza Halousková774797073 tery@indance.cz
Natalie HalouzkováNatalie Halouzková601216516 natalka@indance.cz
Klára HejnováKlára Hejnová+420 602 460 416 klarka@indance.cz
Tereza HyskáTereza Hyská+420 777 056 069 terca@indance.cz
Iveta JandíkováIveta Jandíková776756584 iveta@indance.cz
Karel JindaKarel Jinda+420 602 121 000 info@indance.cz
Jirka JonášJirka Jonáš+420 603 509 648 jirka@popbalet.cz
Anna KafkováAnna Kafková+420 605 358 314 anicka@indance.cz
Patricie KarasováPatricie Karasová605557073 patricie@indance.cz
Natálie MachkováNatálie Machková724289920 natalie@indance.cz
Anna MelicherčíkováAnna Melicherčíková739143018 anna.m@indance.cz
Míša MichlíkováMíša Michlíková+420 777 060 584 misa@indance.cz
Jitka NahálkováJitka Nahálková +420 728 948 010 jitka@popbalet.cz
Tereza PalanováTereza Palanová+420 736 159 157 tereza@indance.cz
Majka Piskořová VeseláMajka Piskořová Veselá+420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Lenka PreslováLenka Preslová+420 731 522 664 lenka@popbalet.cz
Tereza RosenbaumováTereza Rosenbaumová+420 737 188 048 terezka@indance.cz
Eva SkácelíkováEva Skácelíková774680292 eva@indance.cz
Eva SoukupováEva Soukupová604834565 evca@indance.cz
Sára StoulilováSára Stoulilová775740033 sara@indance.cz
Bára StulíkováBára Stulíková+420 728 866 080 bara@indance.cz
Eva Š. NeuvirtováEva Š. Neuvirtová+420 602 330 539 evicka@indance.cz
Milan ValkoMilan Valko+420 602 121 000 info@indance.cz
Pavlína VejnarováPavlína Vejnarová732155725 pavlina@popbalet.cz
Franziska VosenováFranziska Vosenová+420 606 903 802 franziska@indance.cz
Aneta ZapletalováAneta Zapletalová+420 721 434 017 aneta@indance.cz
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová+420 774 066 723 lucka@indance.cz
Viktor ZbořilViktor Zbořil+420 777 582 952 viktor@popbalet.cz
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019