Kontakty

Sídlo:

POP BALET, z.s.
Taneční škola InDance
Zvonková 3048/2
106 00 Praha 10

Číslo účtu:

Fio banka, a.s. Praha 1,
taneční škola: 2700072653/2010,
letní akce: 2300214974/2010.
Platbu provádějte pouze pod variabilním symbolem, který Vám byl automaticky vygenerován.

IČO:

708 04 818

 

Taneční sály:

Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - Taneční studio Vinohrady
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Michle
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Praha 10 - InDance centrum Hostivař
Zeleneč
Chrudim
Pardubice
Slaný

Základní školy
Praha Horní Měcholupy, Uhříněves

Mateřské školy
Praha Horní Měcholupy, Dubeč, Újezd nad Lesy, Strašnice
 
Centrální e-mail: info@indance.cz

Kontakty kancelář InDance

Filip Chodl Ředitel školy Filip Chodl +420 777 073 667 filip@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Ředitelka souborů Pop Balet Eva Špačková Neuvirtová +420 602 330 539 eva@popbalet.cz
Majka Piskořová Veselá Umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá +420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Filip Chodl

Klientský servis InDance

Lada Šulcová +420 602 121 000 info@indance.cz

HR

Komunitní manažer

Ondřej Bradáč +420 723 731 299 ondrej@popbalet.cz
Produkce představení Zuzana Johansson +420 602 121 030 zuzka@popbalet.cz
Marketing a PR Tereza Termerová +420 602 623 137 tereza@popbalet.cz
Eva Špačková Neuvirtová Tanec bez hranic Bára Stulíková +420 728 866 080 director@tanecbezhranic.cz

Manažer výjezdních akcí

Pronájmy sálů

Petr Novák +420 602 365 795 petr@popbalet.cz
Veronika Bjalončíková

Klientský servis výjezdních akcí

Veronika Bjalončíková +420 773 232 242 werca@indance.cz
Patrik Bursa

Program výjezdních akcí

Patrik Bursa +420 722 923 351 patrik@popbalet.cz

Adresář lektorů

Eliška AntošováEliška Antošová+420 721 538 171 elishka@indance.cz
Sabina BažantováSabina Bažantová+420 602 121 000 sabina@popbalet.cz
Veronika BjalončíkováVeronika Bjalončíková+420 773 232 242 werca@indance.cz
Agáta ČernáAgáta Černá+420 608 805 250 agata@indance.cz
Lucie DobešováLucie Dobešová+420 731 409 926 lucie@indance.cz
Zuzana DobešováZuzana Dobešová+420 603 713 750 zuzka@indance.cz
Veronika FárováVeronika Fárová+420 723 557 558 verca@indance.cz
Gabriela FilípkováGabriela Filípková+420 720 363 482 gabi@indance.cz
Tereza HalouskováTereza Halousková+420 774 797 073 tery@indance.cz
Natalie HalouzkováNatalie Halouzková+420 601 216 516 natalka@indance.cz
Klára HejnováKlára Hejnová+420 602 460 416 klarka@indance.cz
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková+420604566127 katka@indance.cz
Tereza HyskáTereza Hyská+420 777 056 069 terca@indance.cz
Iveta JandíkováIveta Jandíková+420 776 756 584 iveta@indance.cz
Karel JindaKarel Jinda+420 602 121 000 karel@popbalet.cz
Jirka JonášJirka Jonáš+420 603 509 648 jirka@popbalet.cz
Anna KafkováAnna Kafková+420 605 358 314 anicka@indance.cz
Patricie KarasováPatricie Karasová+420 605 557 073 patricie@indance.cz
Klaudie KorbelováKlaudie Korbelová+420730102504 klaudie@indance.cz
Natálie MachkováNatálie Machková+420 724 289 920 natalie@indance.cz
Anna MelicherčíkováAnna Melicherčíková+420 739 143 018 anna.m@indance.cz
Míša MichlíkováMíša Michlíková+420 777 060 584 misa@indance.cz
Jitka NahálkováJitka Nahálková +420 728 948 010 jitka@popbalet.cz
Tereza PalanováTereza Palanová+420 736 159 157 tereza@indance.cz
Majka Piskořová VeseláMajka Piskořová Veselá+420 603 509 560 majka@popbalet.cz
Lenka PreslováLenka Preslová+420 731 522 664 lenka@popbalet.cz
Tereza RosenbaumováTereza Rosenbaumová+420 737 188 048 terezka@indance.cz
Alice SilnáAlice Silná604 568 201 alice@indance.cz
Eva SkácelíkováEva Skácelíková+420 774 680 292 eva@indance.cz
Eva SoukupováEva Soukupová+420 604 834 565 evca@indance.cz
Ilona StaraIlona Stara+420608799538 ilona@indance.cz
Sára StoulilováSára Stoulilová+420 775 740 033 sara@indance.cz
Bára StulíkováBára Stulíková+420 728 866 080 bara@indance.cz
Eva Š. NeuvirtováEva Š. Neuvirtová+420 602 330 539 evicka@indance.cz
Pavlína VejnarováPavlína Vejnarová+420 732 155 725 pavlina@popbalet.cz
Franziska VosenováFranziska Vosenová+420 606 903 802 franziska@indance.cz
Zuzana VotavováZuzana Votavová+420721944207 zuzana@indance.cz
Aneta ZapletalováAneta Zapletalová+420 721 434 017 aneta@indance.cz
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová+420 774 066 723 lucka@indance.cz
Viktor ZbořilViktor Zbořil+420 777 582 952 viktor@popbalet.cz
Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2020