Přehled otevřených a zavřených kurzů od 5.10.

koná se: 02.10.2020

Veškeré informace a aktuální přehled fungování našich kurzů od 5.10. najdete zde. Děkujeme, že jste s námi!

Vážení tanečníci, tanečnice a rodiče, 

jak jsme Vám slíbili, přinášíme Vám konkrétní informace o tom, které kurzy z naší nabídky jsou v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu na území ČR a souvisejícími vládními opatřeními proti šíření koronaviru od příštího pondělí 5.10. v provozu, a které ne

Tato tabulka je platná pro následující týden, tedy kurzy probíhající mezi 5.-11.10., v průběhu nadcházejícího týdne Vás budeme informovat o tom, jak budou probíhat naše kurzy od 12.10. dále. Budeme se snažit o maximální udržení provozu našich kurzů v rozsahu a kvalitě, na kterou jste zvyklí, a můžeme Vás ujistit, že o žádné své zaplacené lekce v žádném případě nepřijdete. 

Zde si prosím otevřete TABULKU KURZŮ, abyste zjistili, které z nich budou počínaje pondělkem 5.10. otevřeny a které ne. 

Obecně platí, že kurzy, které mají pod 10 tanečníků, poběží beze změny dál. U kurzů, kam dochází více než 10 tanečníků, v příštím týdnu dojde k odložení lekcí na pozdější termín ve školním roce v souladu s platným harmonogramem lekcí. O výuku tak nepřijdete - pouze se přesune na pozdější termín podobně jako v případě absence lektora. 

V příštím týdnu Vás budeme dále informovat ohledně aktualit a případných dalších návrhů řešení situace. 

Jsme si vědomi, že tato situace pro Vás znamená další komplikaci a je nepříjemná, a moc Vám děkujeme, že naší taneční škole zachováváte přízeň.

 

S přáním všeho dobrého,

Taneční škola InDance

 

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2020