Nastartujme závěsnou akrobacii v InDance!

koná se: 02.09.2020

Pomozte nám vybudovat zázemí pro závěsnou akrobacii v našem InDance Centru Hostivař a rozšířit naše kurzy o tuto krásnou disciplínu! Jak na to? Podpořit nás můžete skrze kampaň na Startovači a vybrat si z široké nabídky odměn, které jsme pro Vás pečlivě připravili. Více informací uvnitř!

---------

Vážené tanečnice, tanečníci a rodiče! 

Poprvé v historii naší taneční školy jsme se rozhodli realizovat crowdfundingovou kampaň, abychom mohli ještě zajímavějším způsobem rozšířit nabídku našich služeb a výuky - chceme vybudovat zázemí pro výuku závěsné akrobacie v našem InDance Centru Hostivař. 

Snažíme se neustále rozšiřovat dovednosti našich tanečníků, právě tak jako paletu naší nabídky pro veřejnost, a dalším naším krokem na této cestě je právě vybudování zázemí pro tréninky závěsné akrobacie. Technické zázemí, které bychom rádi postavili, zahrnuje instalaci závěsné konstrukce a nákup šál a kruhů.

 

                                  

 

Jak nás můžete podpořit? Především budeme moc rádi, pokud budete sdílet naši kampaň, odkaz na kterou naleznete níže, mezi své blízké a přátele. Pokud se Vám bude naše kampaň líbit a budete ji chtít finančně podpořit, budeme rádi za Váš příspěvek prostřednictvím naší kampaně na Startovači - Závěsná akrobacie v InDance, která poběží celý měsíc až do 30.9

Příspěvek po Vás pochopitelně nežádáme zadarmo. ;) Jakýkoliv příspěvek, a to i ten nejmenší, se dočká odpovídající krásné odměny, na které se v rámci naší kampaně můžete podívat, a pokud Vás nějaká zaujme, na nic nečekejte - zaškrtněte ji, přispějte a těšte se na svou odměnu. :) 

V případě, že v rámci kampaně na realizaci zařízení prostředky nevybereme, Váš příspěvek Vám bude vrácen. 

Velice děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na setkání třeba na šálách!

Vaše Taneční škola InDance

 
 
 
 
 
 
 

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2020