Dny otevřených dveří v InDance

koná se: 13.09.2020 - 17.09.2020

Srdečně Vás zveme na naše Dny otevřených dveří, které se konají v termínu 13. 9. – 17. 9. 2020 v Praze a Pardubicích! Těšit se můžete i na spoustu nových lektorů a taneční lekce, v rámci kterých můžete okusit jedinečnou metodiku InDance, zcela zdarma. Podívejte se, kde všude si můžete letos s námi zatančit!

                                    

Neváhejte se zeptat. Nejen naši lektoři Vám budu během i po skončení lekcí k dispozici, aby zodpověděli Vaše dotazy k novému tanečnímu roku a všemu, co by Vás mohlo zajímat.

Pokud se chystáte dorazit, dejte nám vědět pomocí formuláře, ať víme, na koho se můžeme těšit! Stačí vyplnit jméno a příjmení tanečníka, konkretní termín a věkovou kategorii, o kterou máte zájem.

Prohlédněte si přehled našich lekcí a lektorů, kteří se na Vás letos těší!

13:30 - 14:15       Předškolní         (3 - 6 let)        Jirka Jonáš                              Oranžový sál
13:30 - 14:15       Předškolní         (3 - 6 let)        Eva Špačková Neuvirtová       Zlatý sál
14:15 - 15:00   1. taneční třída      (6 - 9 let)        Jirka Jonáš                              Oranžový sál
14:15 - 15:00   1. taneční třída      (6 - 9 let)       
Míša Michlíková                        Zlatý sál
15:00 - 15:45   2. taneční třída    (10 - 13 let)      Jirka Jonáš                              Oranžový sál
15:00 - 15:45   2. taneční třída    (10 - 13 let)     
Míša Michlíková                        Zlatý sál
15:45 - 16:30   3. taneční třída    (13 - 17 let)      Lucie Zavadilová                       Oranžový sál
15:45 - 16:30   3. + 4. taneční třída (13 - 18 let)  Míša Michlíková                        Bílý sál
16:30 - 17:15   4. taneční třída    (15 - 35 let)      Lucie Zavadilová                     Oranžový sál
16:30 - 17:15   Dospělí     (18 + let)                     Míša Michlíková                       
Bílý sál
                              

 

15:00 - 15:45        Předškolní          (3 - 6 let)      Míša Michlíková

15:45 - 16:30     1. taneční třída      (6 - 9 let)      Míša Michlíková

15:45 - 16:30     1. taneční třída      (6 - 9 let)      Aneta Střílková

16:30 - 17:15     2. taneční třída    (10 - 13 let)    Míša Michlíková

17:15 - 18:00     Klasický tanec     (9 - 12 let)     Míša Michlíková

17:15 - 18:00     3. taneční třída    (13 - 17 let)    Franziska Vosenová

18:00 - 18:45     4. taneční třída    (15 - 35 let)    Sára Stoulilová

 

15:00 - 15:45        Předškolní          (3 - 6 let)     Patricie Karasová
15:45 - 16:30     1. taneční třída      (6 - 9 let)     Pavlína Vejnarová
16:30 - 17:15     
2. taneční třída    (10 - 13 let)   Pavlína Vejnarová
17:15 - 18:00     3. taneční třída    (13 - 17 let)   Alice Silná

 

15:00 - 15:45       Předškolní           (3 - 6 let)       Iveta Jandíková   
15:45 - 16:30     1. taneční třída      (6 - 9 let)       Iveta Jandíková
16:30 - 17:15     
2. taneční třída     (10 - 13 let)    Natálie Machková
17:15 - 18:00     
3. taneční třída     (13 - 17 let)    Natálie Machková
18:00 - 18:45     4. taneční třída     (15 - 35 let)    Natálie Machková

 

15:00 - 15:45       Předškolní          (3 - 6 let)       Petra Skýpalová
15:45 - 16:30     1. taneční třída     (6 - 9 let)       Petra Skýpalová
16:30 - 17:15     
2. taneční třída    (10 - 13 let)    Petra Skýpalová
17:15 - 18:00     
3. taneční třída    (13 - 17 let)    Petra Skýpalová

 

15:00 - 15:45        Předškolní          (3 - 6 let)      Lucie Zavadilová
15:45 - 16:30     1. taneční třída      (6 - 9 let)      Lucie Zavadilová 
16:30 - 17:15     
2. taneční třída     (10 - 13 let)   Anežka Veselá
17:15 - 18:00     
3. taneční třída     (13 - 17 let)   Anna Melicherčíková
18:00 - 18:45     4. taneční třída     (15 - 35 let)   Lucie Zavadilová

 

15:00 - 16:00     1. taneční třída      (6 - 9 let)       Lucie Dobešová
16:10 - 17:00        Předškolní          (3 - 6 let)       Lucie Dobešová

 

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2020