137 úhlů pohledu PRO ŠKOLY

11.03.2019

Dne 14 . května soubory Pop Balet vystoupí již potřetí s představením 137 úhlů pohledu na prkneh divadla Hybernia. Protože měl projekt v obou dvou předchozích reprízách velice pozitivní divácký ohlas, rozhodli jsme se ho nyní hrát i v dopoledním čase pro školy. Představení je vhodné jak pro žáky základních škol, tak i pro studenty škol středních.Těšíme se na vás 14. 5. 2019 od 10 hod v divadle Hybernia.

Vezměte svoji třídu, či celou školu na toto jedinečné představení, které vám v necelých 80-ti minutách nastíní příběh dívky a chlapce, jejichž životy se odvíjí v důsledku jednoho zdánlivě nepodstatného každodenního rozhodnutí. Co kdyby se ale v daný okamžik rozhodli jinak? Jak moc by se změnila jejich cesta a kam by je nakonec zavedla? 

Děkujeme základním školám Angel, Botičská, Břečťanova, Burešova, Gutha Jarkovského, Hájenka - lesní škola, Horáčkova, Jižní, Londýnská, Mendíků, Meteorologická, Na Chodovci, Sv. Voršily, Švehlova, V Rybníčkách, Veronské náměstí, Wonderland Academy a gymnáziím Amazon a Educanet, za podporu a potlesk při jejich účastni na našem představení Petr Pan. Na některé z nich se již nyní moc těšíme na přestavení 137 úhlů pohledu pro školy.

V případě Vašeho zájmu o vstupenky na přestavení 137 úhlů pohledu pro školy (120 Kč/žák) pište prosím na eva@popbalet.cz. Představení je vhodné jak pro žáky základních škol, tak i pro studenty škol středních.Těšíme se na vás 14. 5. 2019 od 10 hod v divadle Hybernia.


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019