Přihlašování na Tanec bez hranic 2019 spuštěno!

koná se: 04.02.2019

Chcete si užít protančené léto v přírodě po boku profesionálních tanečníků a choreografů z celého světa? V tom případě je Tanec bez hranic přímo pro Vás!

Letos organizujeme Tanec bez hranic již po dvacátédruhé!!! Pokud jste už na Tanci bez hranic někdy byli, bezpochyby víte, že jde o taneční stáž, která má rovnou několik NEJ. Tanec bez hranic je taneční stáž, na níž se potkáte s těmi NEJlepšími lektory ze všech koutů světa. Pod jejich vedením si zatančíte na NEJvetší venkovní profesionální taneční ploše se zrcadly v Čechách. Na Tanci bez hranic je NEJvětší koncentrace tanečníků, kteří s námi na TBH jedou proto, aby na sobě tvrdě pracovali, získali nové zkušenosti, zlepšili svou taneční úroveň, seznámili se s lidmi, kteří vnímají tanec stejně jako oni a užili si společně týden, dva nebo rovnou tři plné nezapomenutelných (nejen) tanečních zážitků.

V prvním týdnu se můžete těšit na Yukino Mchugh, Ikera Karreru a Evu Sánchez Martz. Druhý týden lekce povede Macia del Prete, Alexandra Lemoine a Fabio Fiorillo. Na třetí týden zůstane Fabio Fiorillo, ke kterému se připojí Terry Beeman a Ricky Jinks.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pojeďte s námi! 

PŘIHLÁŠKA ZDE


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019