Pop Balet

Vybraní talentovaní tanečníci a tanečnice mají možnost stát se členy souborů Pop Balet a intenzivně rozvíjet své nadání. Soubory jsou rozděleny dle věku a pracují s nimi nejen ti nejlepší pedagogové a choreografové školy, ale i externisté působící u nejlepších souborů v ČR (Laterna Magika, Národní divadlo, DOT504 aj.) či špičkoví zahraniční choreografové z USA a Evropy. Kromě dalšího vzdělávání v oblasti umění připravují soubory vlastní projekty a reprezentují práci školy na domácí a zahraniční taneční scéně. Pop Balet o.s. se snaží tyto nadané mladé umělce podporovat a zajišťovat jejich umělecký, osobností i jevištní růst. Současné soubory Pop Balet tak navazují na tradici souboru Pop Balet Věry Veselé.

Talentovaní tanečníci a tanečnice ze základních kurzů mají možnost postoupit do výběrových skupin Pop Balet, které reprezentují práci školy na domácích i zahraničních scénách.

Ve třech výběrových skupinách jsou tanečníci rozděleni podle věku i podle svých schopností. Program výběrových skupin je rozšířen o větší počet lekcí jazzového tance a dbá se více na výuku tanečních technik. Jednou týdně je zařazena výuka klasického baletu, který je pro profesionální tanec zcela nezbytný. Taneční repertoár výběrových skupin je velmi široký.
Tanečníci jsou postupně vedeni k tvořivé práci a začínají se aktivně podílet při tvorbě choreografií. Starší tanečníci se mohou zúčastnit školení pro lektory naší taneční školy a po úspěšném absolvování mohou začít vyučovat v naší taneční škole.

Prezentační web souboru: www.popbalet.cz
 

Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

 

Základní školy

Horní Měcholupy, Uhříněves
Jesenice

Mateřské školy

Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2017