Aktuality

Nastavit filtry
Dokument byl vyvěšen od do
Druh dokumentu
Novinka
Reportáž
Video
Co máme za sebou

Adventní setkání rodičů, tanečníků a lektorů v Pardubickém kraji

04/12/2017 - 08/12/2017
Milí rodiče a tanečníci! Vánočním představením nic nekončí a my Vás zveme na úžasné setkání, kdy budete moci nahlédnout do lekcí, popovídat si s lektory, získat nové informace a ptát se na jakékoliv otázky. Chceme Vám názorně předvést jak vypadá výuka v naší taneční škole a hlavně se s Vámi vidět. Věříme, že Vás jen utvrdíme v tom, jak skvěle s tanečníky pracujeme.
více

Repríza Galavečera souborů Pop Balet

15/12/2017
Nemůžete se zúčastnit prvního Galavečera, ale přesto byste rádi viděli tuto parádní taneční show a viděli tak soubory, které byly schopny dvakrát po sobě vyprodat Divadlo Hybernia? Nebojte se, přinášíme vám reprízu této velké show.
více

Galavečer souborů Pop Balet

08/12/2017
Již podruhé jsme s Petrem Panem vyprodali Divadlo Hybernia a vkládáme energii do nových choreografií a tanečních projektů. Jsme skvělý soubor a chceme se dělit o svou radost s vámi. Proto máte příležitost přijít se podívat na skvělou show Galavečer 2017 do Salesiánského divadla v Kobylisích.
více

Casting do výběrových souborů InDance

10/12/2017
Milé tanečnice, milí tanečníci z Pardubického kraje. Pokud vás tanec baví natolik, že se mu chcete věnovat více než jako svému koníčku a především se v něm chcete zlepšovat, máme pro vás casting do Výběrových souborů InDance. Staňte se členem skupiny nejlepších tanečníků v kraji.
více

Zuzka vás zve na 1. letošní InDance workshop

11/11/2017 - 12/11/2017
Čeká nás víkend plný tance! Už tuto sobotu začne náš taneční maraton. Vyzkoušejte lektory, které neznáte, zažijte spoustu zážitků a hlavně si nenechte ujít až 5 lekcí, které vás posunou zase o úroveň dále. Nejlepší na tom je, že taneční sál nemusíte vůbec opouštět. Všichni účastníci mohou v sále společně přespat a to zadarmo. Těšit se můžete na lektorky souborů Pop Balet, Veroniku Bjalončíkovou a Evičku Špačkovou Neuvirtovou. Dále vás přiučí novým tanečním krokům Terka Rosenbaumová a Anetka Zapletalová. *** Kliknutím "VÍCE" se můžete podívat na videopozvánku lektorky Zuzky Dobešové ***
více

Fotky z MadLove Dance a soustředění souborů Pop Balet

25/10/2017 - 29/10/2017
Kouzelné chvilky MadLove Dance a soustředění souborů Pop Balet jsou již za námi. Připomeňme si chvíle plné tance, zavzpomínejme si na kamarády a lektory, kteří byli po celou dobu s námi. Aby se vám lépe vzpomínalo, prohlédněte si fotky z těchto dvou akcí.
více

Pop Balet zatančí pro SYMBIO+

10/11/2017
V pátek 10. listopadu 2017 se koná slavnostní zakončení závodní sezóny sportovních týmů Symbio+ cycling a Symbio+ Jetsurf. Hosté večírku se mají na co těšit! O zábavu se totiž postará Taneční soubor Pop Balet, který na večírku představí své nové choreografie. Událost se odehraje v zajímavých prostorách lodi Port62.
více

Pop Balet na Pražském hvězdopádu

02/11/2017 - 03/11/2017
Mezinárodní prestižní soutěž a festival umění s názvem "Pražský hvězdopád" se ani letos neobejde bez našich tanečních souborů Pop Balet. Ve středu 2. listopadu 2017 se v kulturním centru Domovina představí taneční soubor Pop Balet 3. V porotě usedne umělecká vedoucí naší taneční školy InDance - Majka Piskořová Veselá. Přejeme tanečníkům hodně štěstí!
více

Státní svátek

17/11/2017
Den boje za svobodu a demokracii nám připomíná hned dvě události a to uzavření vysokých škol nacisty roku 1939 a studentské protesty na Národní třídě roku 1989. Tyto události vedly k pádu komunistického režimu. Tento den nepracujeme a neprobíhají žádné taneční kurzy. Užijte si krásný prodloužený víkend.
více

InDance workshop

11/11/2017 - 12/11/2017
Taneční InDance workshop je po dlouhé době opět tady! První z nové série workshopů, kde všichni nadšenci mají možnost pilovat taneční techniku a objevovat nové možnosti, bude rovnou dvoudenní. Těšit se můžete na lekce Evičky Špačkové Neuvirtové, Veroniky Bjalončíkové, Anetky Zapletalové a Terky Rosenbaumové. Skvělá příležitost vyzkoušet jiného lektora. Čeká nás víkend plný tance a zábavy!
více
1 2 3
Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

 

Základní školy

Horní Měcholupy, Uhříněves
Jesenice

Mateřské školy

Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2017