Letní taneční škola

koná se: 18.08.2018 - 01.09.2018

Už jste byli v místě, kam chodíte jen ve svých snech? V místě, které je pohádkou a přitom skutečností? Vydejte se s námi do říše divů a zažijte nevídaná dobrodružství!

Letní taneční škola je soustředění pořádané taneční školou InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od 6ti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy. Budeme rádi, když s sebou vezmete sourozence, své kamarády, nebo prostě jen ty, kteří nezkazí dobrou zábavu. Vítáni jsou pochopitelně i úplní začátečníci - taneční lekce jsou totiž rozdělené podle věku i pokročilosti tanečníků. Ty povedou zkušení lektoři taneční školy InDance. Každá skupina bude pracovat se dvěma až třemi lektory denně. Tanečníci tak dostanou jedinečnou možnost seznámit se větším množstvím tanečních stylů - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV, theatre a musical dance.

Letošní 23. ročník se ponese v duchu světoznámé pohádky od Tima Burtona - Alenka v říši divů. O nezapomenutelné zážitky se postarají nejen již zmínění lektoři, ale také organizační LTŠ tým, jehož úkolem je pro Vás připravit neobyčejný program. Pohádkové atmosféře celé akce dopomůže překrásná scenérie Medlovského rybníka, na jehož břehu se nachází rozsáhlý resort stejnojmenného hotelu, kde budou tanečníci ubytováni.  

Pojeďte s námi! 

 

• PŘIHLÁŠKA ZDE •

 


Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018