Aktuality

Nastavit filtry
Dokument byl vyvěšen od do
Druh dokumentu
Novinka
Reportáž
Video
Co máme za sebou

Pololetní prázdniny

02/02/2018
V pátek 2.2.2018 se u nás netančí! Všem tanečníkům přejeme krásná vysvědčení. Užijte si pololetní prázdniny a v novém týdnu se těšíme na viděnou!
více

Pozvánka na InDance workshop

20/01/2018
Lektorky a choreografky Verča Fárová, Lucka Zavadilová a Zuzka Dobešová vás zvou na InDance workshop. Podívejte se na krátkou pozvánku, kterou pro vás holky připravily! Už tuto sobotu v InDance centru Hostivař.
více

Pop Balet zatančí pro Mary Kay

22/01/2018
Na nezapomenutelný zážitek se mohou těšit hosté konference Mary Kay v hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Profesionální Taneční soubor Pop Balet zde 22. ledna vystoupí s choreografií vytvořenou přesně na míru pro tuto událost. Autorem choreografie není nikdo jiný než Majka Piskořová Veselá. Tančit bude Veronika Bjalončíková, Zuzana Dobešová, Karel Jinda, Dominik Jandus a Eva Špačková Neuvirtová.
více

První Baby Dance Camp workshop

21/01/2018
Těšíte se na letní tábor, kde s celou svou rodinou prožijete krásné chvíle plné tance, zábavy a společných chvil? Baby Dance Camp workshop je takovou malou ochutnávkou před létem. Program je připraven pro celou rodinu - tancují děti i rodiče, program je společný.
více

Přihlašování na 2. pololetí 2017/2018

20/12/2017 - 31/01/2018
Chcete se stát členem největší taneční školy v České republice? Objevte s námi jedinečnou metodiku výuky Taneční školy InDance a přidejte se k nám. Nové choreografie se začínají zkoušet hned po Vánocích, takže budete mít od začátku roku o taneční zábavu postaráno. Tanečníci, kteří k nám chodí již od začátku roku se nemusí přihlašovat do 2. pololetí. Počítáme s vámi!
více

Představení Petr Pan

24/04/2018
Nejúspěšnější projekt v historii tanečních souborů Pop Balet máte možnost vidět i v novém roce 2018. Divadlo Hybernia se opět zaplní talentovanými tanečníky, kteří vás zavedou do světa malého dítěte, které se dívá na svět očima plnýma očekávání a srdcem rozechvělým nadšením z nových dobrodružství. Na cestu do Země Nezemě se s námi vypravte 24. dubna 2018.
více

To nejlepší z Hejblat

27/01/2018
Prvním představením nového roku 2018 bude hned to nejlepší taneční představení, které vám může Taneční škola InDance nabídnout. Ze spousty krásných choreografií, které jsme mohli v průběhu Vánočních Hejblat vidět, vybere odborná porota v čele s lektorkou Veronikou Fárovou ty nejpovedenější. To nejlepší z Hejblat se odehraje v Salesiánském divadle v sobotu 27. ledna 2018.
více

Casting Pop Balet

25/03/2018
Každý tanečník má možnost spolupracovat s těmi nejlepšími, s tanečními soubory Pop Balet. Stačí se přijít předvést v neděli 25. března do tanečního sálu v InDance centru Hostivař. Pokud nechcete podcenit přípravu na casting, přijďte si den předem zatrénovat na speciální přípravný workshop.
více

SKI DANCE 2018

10/02/2018 - 17/02/2018
Taneční lyžařský kurz pro všechny, kteří si rádi užijí zimních radovánek a zatancují najednou. Na druhý ročník taneční lyžovačky se můžete těšit ve dnech 10. - 17. února 2018. Tanečníci mají k dispozici zázemí tanečního střediska Medlov v blízkosti lyžařského střediska Harusák. Na akci nebudou chybět lektoři Taneční školy InDance a také zkušení lyžařští instruktoři, kteří se o všechny účastníky královsky postarají.
více

InDance workshop

11/11/2017 - 12/11/2017
Taneční InDance workshop je po dlouhé době opět tady! První z nové série workshopů, kde všichni nadšenci mají možnost pilovat taneční techniku a objevovat nové možnosti, bude rovnou dvoudenní. Těšit se můžete na lekce Evičky Špačkové Neuvirtové, Veroniky Bjalončíkové, Anetky Zapletalové a Terky Rosenbaumové. Skvělá příležitost vyzkoušet jiného lektora. Čeká nás víkend plný tance a zábavy!
více
1 2
Archiv
Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018