Aktuality

Nastavit filtry
Dokument byl vyvěšen od do
Druh dokumentu
Novinka
Reportáž
Video
Co máme za sebou

Repríza Galavečera souborů Pop Balet

15/12/2017
Nemůžete se zúčastnit prvního Galavečera, ale přesto byste rádi viděli tuto parádní taneční show a viděli tak soubory, které byly schopny dvakrát po sobě vyprodat Divadlo Hybernia? Nebojte se, přinášíme vám reprízu této velké show.
více

Galavečer souborů Pop Balet

08/12/2017
Již podruhé jsme s Petrem Panem vyprodali Divadlo Hybernia a vkládáme energii do nových choreografií a tanečních projektů. Jsme skvělý soubor a chceme se dělit o svou radost s vámi. Proto máte příležitost přijít se podívat na skvělou show Galavečer 2017 do Salesiánského divadla v Kobylisích.
více

Casting do výběrových souborů InDance

10/12/2017
Milé tanečnice, milí tanečníci z Pardubického kraje. Pokud vás tanec baví natolik, že se mu chcete věnovat více než jako svému koníčku a především se v něm chcete zlepšovat, máme pro vás casting do Výběrových souborů InDance. Staňte se členem skupiny nejlepších tanečníků v kraji.
více

Trénujeme na Hejblata

02/12/2017 - 17/12/2017
KAŽDÝ DEN NOVÝ PŘÍSPĚVEK. Vyvrcholení prvního pololetí se blíží. Hejblata jsou za rohem a naši lektoři a tanečníci jedou na plné obrátky, aby vám předvedli to nejlepší. Chcete vidět, jak to v těchto dnech probíhá na lekcích? Máme pro vás ochutnávku rovnou z tanečního sálu. Průběžně budeme přidávat aktuální videa z lekcí, abychom vás vtáhli do taneční atmosféry a naladili vás na Vánoční Hejblata.
více

Vánoční Hejblata

02/12/2017 - 17/12/2017
Chcete vědět, čím je Taneční škola jedinečná? Proč je naše metodika výjimečná a tolik přínosná pro vaše děti? Přijďte na Hejblata. Naši nejmilejší se vám chtějí ukázat. Představení Hejblata jsou nedílnou součástí naší taneční školy a jsou vrcholným momentem pro naše tanečníky. Všichni lektoři a děti na tento den pilně trénují a doufají, že budou odměněny tím nejcennějším – vaší přítomností. Vše nasvědčuje tomu, že to bude opět velkolepé představení, proto si nezapomeňte zarezervovat své vstupenky včas. Kapacita divadla je omezena, počet diváků, toužících po skvělém zážitku, nikoliv.
více

SKI DANCE 2018

10/02/2018 - 17/02/2018
Taneční lyžařský kurz pro všechny, kteří si rádi užijí zimních radovánek a zatancují najednou. Na druhý ročník taneční lyžovačky se můžete těšit ve dnech 10. - 17. února 2018. Tanečníci mají k dispozici zázemí tanečního střediska Medlov v blízkosti lyžařského střediska Harusák. Na akci nebudou chybět lektoři Taneční školy InDance a také zkušení lyžařští instruktoři, kteří se o všechny účastníky královsky postarají.
více

Státní svátek

17/11/2017
Den boje za svobodu a demokracii nám připomíná hned dvě události a to uzavření vysokých škol nacisty roku 1939 a studentské protesty na Národní třídě roku 1989. Tyto události vedly k pádu komunistického režimu. Tento den nepracujeme a neprobíhají žádné taneční kurzy. Užijte si krásný prodloužený víkend.
více

InDance workshop

11/11/2017 - 12/11/2017
Taneční InDance workshop je po dlouhé době opět tady! První z nové série workshopů, kde všichni nadšenci mají možnost pilovat taneční techniku a objevovat nové možnosti, bude rovnou dvoudenní. Těšit se můžete na lekce Evičky Špačkové Neuvirtové, Veroniky Bjalončíkové, Anetky Zapletalové a Terky Rosenbaumové. Skvělá příležitost vyzkoušet jiného lektora. Čeká nás víkend plný tance a zábavy!
více

Pop Balet na Sinatrology

03/12/2017
Na začátku prosince se vám představí Taneční soubor Pop Balet v rámci swingové události roku! Sinatrology se koná 3. 12. 2017 od 19:00 v pražské Lucerně. Tvůrcem jedinečného hudebního projektu je swingový zpěvák a producent Jan Smigmator, se kterým soubor dlouhodobě spolupracuje.
více

Tanec bez hranic 2017

29/07/2017 - 19/08/2017
Tanec bez hranic je nejlepší mezinárodní taneční stáž v ČR. I v roce 2017 se můžete zúčastnit TBH a poznat na vlastní kůži, jaké je tančit pod vedením těch nejlepších světových lektorů. Kromě, vám již známých špičkových lektorů, se na Tanci bez hranic opět objeví několik nových tváří, které patří mezi světové jedničky! Budete mít možnost pochytit nejrůznější kombinace jazzové techniky s moderním contemporary, nasát energii od lektorů, ale i od svých kolegů tanečníků! To však stále není vše! V roce 2017 bude odstartován i třetí týden TBH pro dětské nadšence a středně pokročilé!
více
1 2
Archiv
Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

 

Základní školy

Horní Měcholupy, Uhříněves
Jesenice

Mateřské školy

Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2017