Tereza Nováková +420 607 255 551 terka@indance.cz
< zpět

Tereza Nováková

 

O tanec se zajímá již od raného dětství, kdy začala navštěvovat své první taneční kurzy. Svůj zájem neztratila ani při nástupu na základní školu a pokračovala v objevování nových tanečních stylů. Několik let se věnovala sportovnímu aerobiku, poté si vyzkoušela disco-dance a nakonec závodila  i v akrobatickému rokenrolu. Nechybí jí ani základy gymnastiky, které získala v sokole TJ Žižkov. S taneční školou InDance se setkala až při příchodu na gymnázium. Její první lekce v taneční třídě vedla Petra Dušková. Netrvalo dlouho a po pár měsících byla Tereza vybrána do výběrového souboru pod vedením Majky Piskořové Veselé a Elišky Strakové. Její taneční zkušenosti se ještě prohloubily, když se poprvé setkala s taneční stáží Tanec bez hranic, účastnila se i Letní taneční školy. Po absolvování těchto dvou tanečních akcí postoupila do dalšího výběrového souboru, kde působí doteď. Před dvě
ma lety byla na Taneční konzervatoř, na které letos bude úspěšně pokračovat. Souběžně bude prvním rokem studovat biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Pravidelně se účastní Hejblat a galavečerů, vloni se stala choreografkou předtančení na maturitním plese.

Tereza se o tanec zajímá již od raného dětství, kdy začala navštěvovat své první taneční kurzy. Svůj zájem neztratila ani při nástupu na základní školu a pokračovala v objevování nových tanečních stylů. Několik let se věnovala sportovnímu aerobiku, poté si vyzkoušela disco-dance a nakonec závodila  i v akrobatickému rokenrolu. Nechybí jí ani základy gymnastiky, které získala v sokole TJ Žižkov. S taneční školou InDance se setkala až při příchodu na gymnázium. Její první lekce v taneční třídě vedla Petra Dušková. Netrvalo dlouho a po pár měsících byla Tereza vybrána do výběrového souboru pod vedením Majky Piskořové Veselé a Elišky Strakové. Její taneční zkušenosti se ještě prohloubily, když se poprvé setkala s taneční stáží Tanec bez hranic, účastnila se i Letní taneční školy. Po absolvování těchto dvou tanečních akcí postoupila do dalšího výběrového souboru, kde působí doteď. Před dvěma lety byla přijata na Taneční konzervatoř, na které doposud úspěšně studuje. Souběžně studuje biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Pravidelně se účastní Hejblat, Galavečerů Pop Balet a všech prestižních taneční stáží, mezi které patří například Tanec bez hranic.

Sledujte veškeré novinky na facebooku

Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018