Gabriela Filípková +420 720 363 482 gabi@indance.cz
< zpět

Gabriela Filípková

 

 

Gábina je nadějná začínající lektorka taneční školy InDance. Je aktivní tanečnicí v taneční škole InDance v Pardubickém kraji, kde tančí u Anny Kafkové a Viktorie Doroshenko v pokročilých kurzech. 

Intenzivně a poctivě se poslední rok připravuje na to, aby mohla učit malé tanečníky v kurzech v Chrudimi a v Pardubicích. Příprava spočívá nejen v taneční praxi u starších lektorů, ale také v přípravě metodické a pedagogické.

Asistuje v lekcích u zkušené lektorky Lenky Preslové. Absolvovala spolu s ostatními zájemci o lekorování školení, které škola pro své budoucí lektory vytvořila. Jejich součástí je praxe, kurzy metodiky, pedagogické vzdělávání a pod. V zákulisí již poněkolikáté pomáhala s organizací školních představení, kde se strala o menší tanečníky. 

Taneční vzdělání a zkušenosti:

  • Kurz klasického baletu v ZUŠ Chrudim.

  • V taneční škole InDance působí od roku 2017. Navštěvovala kurz Anny Kafkové v Pardubicích a také lekce  Viktorie Doroshenko.

  • Absolvovala mezinárodní taneční stáž Tanec Bez Hranic 2018.

Lektorská, pedagogická a praxe:

  • Absolvovala 1 ročník školení pro začínající lektory InDance pod vedením Majky Piskořové Veselé a dalších starších lektorů, které zahrnovaly metodiku výuky Taneční školy InDance, pedagogickou průpravu a proškolení v organizačních záležitostech školy.

  • rok asistovala na lekcích lektorky Lenky Preslové

  • Jako vedoucí se účastnila Letní taneční školy a MadLove dance, tanečních táborů pro tanečníky InDance, kde vedla dětské skupiny a pečovala o děti.

  • Pravidelně pracuje s lektorským týmem v zákulisí při tanečních předataveních Hejblata, kde se stará o malé tanečníky.

 

Sledujte veškeré novinky na facebooku

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019